“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

The Good Place’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yabancı Diziler 11 Temmuz 2016
36 views

Ted Danson ve Kristen Bell ‘in rol aldıkları The Good Place’in yeni fragmanı yayınlandı.


Sitcom türüne dair komedi dizileri gelmiş geçmiş en köklü diziler olarak görülüyor. Bunlara bir yenisi ise fantezi komedi olarak adlandırılan The Good Place olacak. NBC kanalında gösterime sunulacak olan dizinin üretimi devam ederken şimdiye dek karşınıza çıkan yapımlardan daha canlı bir proje olacağını söylemek mümkün. Parks and Recreation’ı yaratan Michael Schur tarafından üretilecek olan dizinin yakın zamanda prömiyer yapması bekleniyor.

Yalnızca tek bir işten bahsetmek yeterli değil aslında. Zira kendisini daha evvel The Office ve Brooklyn Nine Nine dizileriyle izleme olanağı yakalamıştık. Senaryo kısmına da fazlasıyla el atan Schur ortalama olarak 22 dakikalık bir diziyle karşımıza çıkacak. Her bölümü heyecanla beklenecek olan bu kısa dizinin kendine has kitlesinin haricinde de farklı kesimlere ulaşması bekleniyor.

THE GOOD PLACE KONUSU

The Good Place konusu ile aslında fantezinin sınırlarını zorlayan bir hikâyeye sahip. Elanor Shellstrop isimli bir kadının hayatını merkezine alan dizide erektil disfonksiyon ürünleri yüklü olan bir aracın altında kalarak hayatını kaybeden kadın ahirette tekrar dirilir.

Artık bir dünya yaşantısı olmasa da diğer tarafta yeni yaşamına adapte olması gerekmektedir. Bunun içinse ahiret hocası olan Michael ile tanışır. Bu noktada içindeki kötülükleri, hayatı boyunca yaptığı yanlışları ve aslında çokta iyi bir insan olmadığını fark eder. Artık daha iyi biri olmayı kafasına koymuştur. NBC The Good Place 1.sezonu için 13 bölümlük bir siparişi onayladı. Yakın dönemde de prömiyer yaparak bizlerle buluşacak.


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da99 sorgu var. 0,313 saniyede yüklendi.