25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Tatlı Küçük Yalancılar 2. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 12 Temmuz 2015
872 views

Selin, Aslı, Ebru ve Hande A’dan kurtulmak için plan yapıyor.

Selin, Aslı, Hande ve Ebru, A ile tanışmak üzere geldikleri yazlık evde, beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Belli ki, kendini açık etmeye niyeti olmayan gizli düşmanları, onlara bir oyun oynamıştır. Bu duruma sinirlenen ve iyice kafası karışan kızlar, A.’nın oyunlarına daha fazla alet olmamak için Selin’in aklına gelen fikri uygularlar. Ancak bu hamleleri, A’yı durdurmak yerine, işlerin daha da korkutucu bir hal almasına sebep olacaktır.

Eren, A.’dan gelen tehditkar mesajın etkisiyle, Aslı’dan uzak durmaya karar verir. Ona karşı daha mesafeli bir tavır içerisine girer. Aslı, yakınlaşmalarından hemen sonra Eren’in ondan uzaklaşmasına, sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmasına anlam veremez. Sonunda da patlar ve neden böyle davrandığını sorgular. Eren’i, Aslı’yı korumak için onun kalbini kırmak zorunda kalacağı yeni bir sınav beklemektedir.

A’dan, onu yok sayarak kurtulamayacaklarını anlayan Selin, Aslı, Ebru ve Hande, polise başvurma noktasına gelirler. Ancak A’nın onlara engel olması zor olmaz. Gizemli düşmanlarıyla giriştikleri bu mücadelede birbirlerinden başka kimseleri olmadığını anlayan kızlar, farklı çözüm arayışlarına yönelirler. Selin, Toprak ve Janset’in peşine düşerken, Hande de okulda hacker olarak nam salmış Barış’a başvurur. Mesajları kimin attığını bulması için ondan yardım ister. Barış da onu geri çevirmez. Ancak bir şartı olacaktır.

Hande bir yandan Barış’ın şartını kabul etmemek için direnirken, bir yandan da annesine destek olabilmek için, yakın arkadaşı Müge’nin yardımıyla, bir işe girer. Karşısına çıkan fırsatları da kullanarak Toprak’la arkadaşlık kuran Selin’in aradığı cevapları, başladığı iş sayesinde Hande bulacaktır.

Okulun geleneksel balosunun yapılacağı gece, dört arkadaş için yeni gizemlere ve yeni sorulara gebedir. Kızlar,  Açelya’nın katilinin kim olabileceğine dair bir ipucu ele geçirirken, A.’nın tahmin ettiklerinden de daha tehlikeli bir düşman olduğunu acı bir şekilde öğreneceklerdir.

Yayın günü : 13 Temmuz Pazartesi

Yayın Saati : 20.30 / Yeni Bölüm – 2

loading...


Yorumlar
  • Mehmetcan

    İşleri çok karışacak. Tatlı küçük yalancilar versiyon izledim çok güzel heyecan aksiyon güzel gidiyor. Bence umarım çok uzatilar bu dizi bi kaç bölüm ortaya çıksa saçma olur. Biz böyle dizi istiyorum medcezir gibi dizi olsun. Amerika diziler çok seviyorum.

  • Mehmetcan

    Eren aslı daha önce tanıyormus kapkaç meselesi eren ayarlamis. A. Mesaj çekip eren korkuttu. Ama eren aslı aşkı gizli olsada herkes öğrenecek. A. Mesaj çekecek herkesi tehdit ediyor. Hande olayları gizlicek sürekli mesaj gelecek ebru hırsızlık yapıyor A. Ona mesaj çekecek Onu zor duruma sokacak ben eren ve JansetJşüpheleniyeleniy

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,444 saniyede yüklendi.