Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Survivor’dan Nagihan mı Yoksa İbrahim mi Elendi?

Survivor, Tv Magazin 21 Haziran 2016
503 views

Survivor’da finale 9 gün akala elenen son isim belli oldu.

Survivor 2016’da Elenen İsim O Oldu

Finale 9 gün kala Survivor 2016 dan elenen son yarışmacı da belli oldu. Nagihan Karadere ve İbrahim Giydirir arasında geçen eleme kapışmasında en az oyu alarak elenen isim gönüllüler takımından İbrahim Giydirir oldu.

9 gün sonra final yapacak olan Survivor 2016 da Kıbrıs elemesinden önce bir kişi daha elenecek. Bu isim Belki de sağlık nedeniyle Semih Öztürk olabilir.

Semih Öztürk’ün Sağlık Durumu Nasıl? Yarışmaya Devam edecek mi?

semih-öztürk-amielyatSemih Öztürk, Dominik Cumhuriyeti’nde elinin kırılması sonucunda bir Ameliyat geçirdi. Şayet doktorların istediği şekilde bir gelişme olursa yarışmaya devam edecek. Aksi halde Amerika’nın Houston kentine gönderilip tedavi edilecek.

Survivor’da Kıbrıs’a Hangi Yarışmacılar Gidecek?

finalBöyle bir gelişme olursa şayet Son dörde kalan isimler bu durumda Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Damla Can ve Serkan Tütüncü oluyor. Şayet Semih Öztürk sağlık nedeniyle Survivor’a veda etmez ise o zaman kalan yarışmacılar içerisinden son bir kez büyük oylama sonucunda oynanan oyunlar sonucunda en az oyu alan yarışmacı yarışmaya veda edecek.

İbrahim Giydirir vedasının sonucunda yarışma bundan sonra bireysel olarak devam edecek. 9 günlük bu süreçte takım olayı tamamen ortadan kalkmış oluyor. Bakalım bu 9 günlük sürede yarışmacıları nasıl oyunlar ve nasıl bir sonuç bekliyor

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,332 saniyede yüklendi.