Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Survivor’da Gerilim! Semih ve Serkay Yine Birbirine Girdi? Diskaliye Olacaklar mı?

Survivor, Tv Magazin 23 Mayıs 2016
579 views

Survivor’da Şok Kavga Serkay Semih Dokunulmazlık Oyununda Kavga Etti Diskalifiye Olacak mı

Survivor’da Semih Öztürk ve Serkay Tütüncü arasında kavga çıktı.

Survivor 2016 da yine bu hafta oldukça Heyecanlı bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Gönüllüler ve ünlülerin kıyasıya büyük bir mücadele ile sürdürdükleri oyunun galibi gönüllüler oldu.10 – 6 dokunulmazlığı alan ünlüler ilk dokunulmazlık da konseyde izleyen taraf oldu. ünlüler kendi aralarında bireysellik sembolü için yarıştı.

Semih bireysellik sembolünü alarak dokunulmazlık elde etti. konseyde En fazla yazılan isim Yunus oldu. Dokunulmazlık sembolünü elde eden Semih ise zayıf halka olarak gördüğü Avatar Atakan’ın ismini yazdı. Bu duruma oldukça şaşıran Avatar Atakan bunun kendisine açılan bir bayrak olduğunu düşündü. Kesinlikle takımın zayıf halkası olmadığını yineleyen Atakan yeni tanıtım fragmanında Semih’e ve Diğerlerine karşı daha temkinli yaklaşacağını ve kendisinin bireysel olarak savaşacağını belirtti.

Öte yandan 23 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan Survivor da Semih ve Serkay arasında ciddi bir gerilim yaşanıyor. bakalım Semih Berkay arasında yaşanan Bu gelişme diskalifiye ile neden olacak mı? Çünkü daha önceden de Semih ve Zafer arasında yaşanan bir olay neticesinde Zafer diskalifiye olmak zorunda kalmış Semih de ünlüler adasına geçmek durumunda kalmıştı.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,314 saniyede yüklendi.