89. Oscar Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu

89. Oscar Töreni Skandalla Bitti

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (27 Şubat 2017 Pazartesi)

İstanbullu Gelin Dizisi Gün Sayıyor

Survivor’da Beyonce Sürprizi

Survivor, Tv Magazin 20 Nisan 2016
1.082 views

Survivor’da birleşme sonrası neler yaşanacak?

2 aydır devam eden Survivor heyecanında birleşme partisi yaklaştı. Ünlüler ve gönüllüler takımları 2 hafta sonra yapılacak partiyle artık tek adada birlikte yaşayacak ve takım değil bireysel oyunlar oynanacak. Her yıl Survivor’da birleşme partilerinde yaşanan sürprizlerin dozu ise bu sene daha da artacak.

Acun Ilıcalı, 1 Mayıs Pazar akşamı yayınlanması planlanan birleşme partisine dünyaca ünlü bir rap yıldızının konuk olarak katılacağını açıkladı. İşte Ilıcalı’nın açıklamaları:

“Bugüne kadar olmamış bir parti olacak. Şarkı yarışması yapacağız. Birleşme partisinde bütün yarışmacılar bir gün öncesinden ders alıp şarkı söyleyecek. Jüri olarak Oğuzhan Koç, Seda Bakan, Esat Yontuç olacak. Yarışmacılar bir gün önce prova yapacak ve birleşme partisinde harika bir ekstra yarışmaya ortaya çıkacak. 3 Adam birleşme partisinde yer alacak. birleşme partisi için tahmin edilen tarih 1 Mayıs günü birleşme partisi gerçekleşecek”

BİRLEŞME SONRASI NE OLACAK?
İki aday artık çıkacak sonra iki aday çıkacak ve kim giderse… Birleşme sonrası ünlülerin adasına gidilecek.

Oyunlardan birinde kazanan takım Beyonce konserini en öncen izleme dırsatı yakalayacak. Bakalım bu oyunu kim kazanacak ve nasıl bir akşam geçirecek?

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da129 sorgu var. 0,301 saniyede yüklendi.