Güncel Survivor 2017 Anketi. Sizin Favoriniz Kim? (5. Hafta)

16 Şubat 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Rojda Demirer Genç Oyunculara Destek Oluyor

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (17 Şubat 2017 Cuma)

“Star Işığı X Factor” elemeleri tam gaz devam ediyor

Tv Magazin 20 Ocak 2014
265 views

Star-Işığı-X-Factor-00002Kanal D’de yakında ekrana gelecek, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “Star Işığı X Factor”ün elemeleri hız kesmeden devam ediyor. Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’nın yaptığı yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

Jüri, star ışığı olan  yarışmacıları arıyor

“Star Işığı X Factor”ün Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’dan oluşan jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelen yarışmacı adaylarını gruplar halinde dinliyor ve başaralı olanlar bir sonraki eleme turuna katılmaya hak kazanıyor. Yarışmacılar,  “Star Işığı X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebiliyor.

Finallerde 12 yarışmacı büyük ödül için mücadele edecek

Bütün eleme etaplarını geçen ve star ışığı olan 12 yarışmacı finallerde,  büyük ödülün sahibi olabilmek için şarkılarını seslendirecek.

Canlı olarak yayınlanacak finallerde, 12 yetenekli yarışmacı, şarkılarını stüdyoda orkestra eşliğinde söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak. Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Program finalinde ise Türkiye, hatta belki de dünya, yeni bir stara sahip olacak.

20’ye yakın ülkede yayınlanıyor

Kanal D’de “Star Işığı X Factor” adıyla ekrana gelecek olan yarışma dünyada, başta, İngiltere ve ABD olmak üzere 20’ye yakın ülkede yayınlanıyor.  One Direction ve James Arthur gibi yıldızları dünya müzik piyasasına kazandıran, yıldız yaratan şarkı yarışması

“Star Işığı X Factor”ün elemelerine 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın erkek herkes katılabiliyor.  

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da124 sorgu var. 0,327 saniyede yüklendi.