“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Soruyoruz: Kiraz Mevsimi Neden Bu Kadar Reyting Kaybetti?

Dizi Magazin, Editörden 04 Ekim 2015
6.294 views

Cumartesi Reytingleri Şaşırttı.

3 Ekim cumartesi günü en fazla dizi yayınlanan günlerden biriydi. 6 dizi yayınlanan bu günde yüzü gülen dizileri; geçen hafta ki yerini (Totalde) koruyan İlişki Durumu: Karışık ve Ab’de ki 1. ile  Güllerin Savaşı dizisi oluyor.

KERTENKELE-36-004Kertenkele’nin istikrarlı başarısı sürüyor. Total’de 2., Ab’de ise 4 olan dizi her iki kategoride de 10 share barajını geçtiği için için takdiri hak ediyor. Geçen sezondan gelip; kan kaybetme den yoluna devam etmek bu olsa gerek.

İlişki Durumu Karışık (10)Dünkü zirve ortakları arasında en başarılı konumda duran İlişki Durumu: Karışık dizis; Yaz başında çokta iddialı olmayan hali ile yavaş yavaş oranlarını artıra artıra zirveye oturdu ve  Kiraz Mevsimi‘nin yerini aldı.

güllerin savaşı 52-004Güllerin Savaşı, Ab’de başarıyı yakalarken, totalde 6. olarak 10 share barajını zorlayarak geçti.

son-çıkış-5-016Son Çıkış dizisi için değişen bir şey olmadığını söylemek doğru olur. Dizi yarışında oldukça geride kalan Son Çıkış,  Total’de 44. Ab’de ise 31. olarak cumartesi varlık gösteremediğini göstermiş oluyordu. Önümüzdeki hafta bu dizinin yerine Seksenler dizisi gelecek. Son Çıkış‘ın akıbeti ise belli olmadığı için bundan sonra ki kaderi nasıl etkilenecek bunu zamanla göreceğiz.

kiraz-mevsimiŞimdi gelelim başlık konumuza. Kiraz Mevsimi’nin uzun bir aradan ve bol Roma’lı tanıtımlarından sonra bu dizinin iyi bir başlangıç yapacağını düşünüyordum. Ama anlaşılan o ki dizinin kitlesi yazdan kalma alışkanlığından sıyrılamamış ve yerini İlişki Durumu: Karışık dizisine bırakmış. Totalde 3. olan dizi 10 barajını kıl payı geçmiş ama Ab’de  7. sırada olan barajın çok altında kalmış.

Şu anda ki Romantik Komedi furyasının öncüsü olan Kiraz Mevsimi için yeni sezon bölümünde oldukça güzel görüntüler elde edilmiş olmasına rağmen bu denli kötü sonuçlar almasında neler etken etmiş olabilir?

kiraz-mevsimi-52-007Aslında sizlerin de düşünceleri de çok önemli. “Kiraz Mevsimi neden bu kadar reyting kaybetti?” bu soruya cevap arıyoruz. Bir başka yazımızda da sizlerin düşüncelerine yer veriyoruz.

Geçen yazın en sürpriz dizisi olan Kiraz Mevsimi, bu seneki Kiralık Aşk dizisinin yerindeydi ama zaman için kan kaybetti ve yeni sezona güçlü girmek isterken yine güçsüz girdi. Umarız Kirazcanlar dizilerine yeniden sahip çıkarak yine listede ki yerini almasını sağlarlar. Aksi halde bu veriler ile Fox Tv’de yayınlanmaya devam etmesi zor görünüyor.

loading...


Yorumlar
 • omne oyaz

  bence 1 olmali bana gore hala coook guzel

 • non

  çünkü dizi ilk sezonunda kore uyarlaması tutmus bir dizinin esintilerini tasıyordu.ilişki durumu karısıkta simdilik öyle. tutmus senaryo bitince kiraz mevsimi şaktavanlıgı da bitti. ilişki durumu karısıkta bitecek bence

 • AyşeCan

  en iyi iliski durumu karisik baska buyuk yok

 • zehra

  Fragmanı hatalı verdiler .Kaçtı geri gelmeyecek gibi gösterip barışmayacakalr gibi gösterip barıştırdılar -__-

 • Arzu Özuc

  Merhaba, tabi ki sezon finalinden önce yazılan saçma senaryolar son bölümlerde kaybedilen izleyici şimdi kazanılması biraz zor. Ayaz’ın ses tonu berbat romantiklikten uzak tipik erkek olmuş, Sibel-İlker çok abartılı kavga bile net değil… En önemlisi AYDİLGE nerede müzik seçimleri berbat tamam çekimler müthişti ama yeter mi? Tek iyi manzara ve Öykü olunca bende seyretmeyeceğim…

 • Gayek

  Kiraz Mevsimi bende de hayal kırıklığı yarattı..Böyle olacağını aslında tahmin de ediyordum,senaryo ekibinin değişmesiyle dizi kaybetti hatta bence dizi 13 bölümlük bir diziydi, her senarist ekibi değişikliği karakter ve konu değişikliği yaptı.İlk bölümler genellikle pilot bölümler olur ve dizi hakkında fikir verir, en güzel bölümlerdir ama dün akşam bence değişmiş karakterleri, fizikleri,o sevimli/esprili diyalogların olmayışı hatta sesleriyle Öykü ve Ayaz iklisi beklenileni veremedi(biraz da devamlı öpüşmelerinin yarattığı antipatikliği de gözden kaçırmamak gerek). Olmadı…. Çok üzgünüm.

 • Beyza

  Ilk gençlik dizileri dendi asıl bu 1.olmliydi

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da94 sorgu var. 0,697 saniyede yüklendi.