Kiralık Aşk 53. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Güldür Güldür Show’dan Kimler Ayrıldı?

İlişki Durumu Evli Dizisine Dikkat

Engin Akyürek , Esaretin Bedeli Dizisi ile Geliyor

Songül Öden Palette Markasının Marka Yüzü Oldu

Dizi Magazin 31 Ocak 2014
566 views

songül-ödenSchwarzkopf, Palette markasının yeni uluslararası reklam kampanyasında çalıştığı Songül Öden ile tanıtımını önceki akşam gerçekleştirdi.

PALETTE MARKASININ İLK TÜRK YÜZÜ:

Kuruçeşme Less Ottomans Hotel’de düzenlenen gecede 33 ülkeyi birden kapsayan projede ilk kez ünlü bir Türk Schwarzkopf Palette’nin yüzü oldu. Songül Öden, güzelliği ve derin göğüs ve sırt dekolte kıyafetiyle göz kamaştırdı. Ev sahipliğini Genel Müdür Hasan Alemdar’ın yaptığı gecede özellikle bayan davetliler yeni markayı yakından inceledi.

Palette, yeni uluslararası reklam kampanyası için başarılı oyuncu Songül Öden ile işbirliği yaptı. Özellikle Ortadoğu ve Doğu Avrupa’da önemli bir hayran kitlesine sahip olan Songül Öden, bu kampanya aracılığıyla saç renginin sırrını dünyanın dört bir yanındaki kadınlarla paylaşacak. Türkiye dışında Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovenya, Hırvatistan, Estonya, Litvanya, Letonya, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Slovakya, İsrail, Mısır, Tunus, Suudi Arabistan, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Filistin, Ürdün, Güney Afrika, Irak, Pakistan, Yemen, Afganistan, Cezayir, Fas, Suriye, Nepal, Sri Lanka olmak üzere toplam 33 ülkede gösterilecek.

Avrupa’dan gelen ekip ile 4 gün boyunca İstanbul’da gerçekleştirilen çekimlerden sonra Songül Öden, önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşacak reklam filminin tanıtım gecesinde Songül Öden ürünü kullanıp memnun kaldığını ‘Farklı kültürlere ait, farklı coğrafyalardan gelen insanlarla çalışmak benim için inanılmaz bir deneyimdi. Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Etkisini ilk kullanımdan itibaren saçlarımda gözlemledim ve çok memnun kaldım. Daha önce doğal ürünler kullanıyordum ama şimdi bunu kullanıyorum’ diyerek dile getirdi.

Songül Öden, ‘Ortadoğu benim için çok önemli. Balkanlar’da öyle. Ortadoğu’nun görmediğim çok az yeri kaldı. Beyrut-Ürdün çok güzel yerler’ dedi. Songül Öden parmaklarındaki takılar için ‘Zümrüt mü?’ diye soran gazetecilere ise evet yanıtını verdi.

loading...


Yorumlar
 • doudi

  çok sevdiğimi söylemek isterdim
  ben onu çoooooooook gormek istiyorum
  öncelikle,sizi çok ve çok söylemek isterdim.
  Songül Öden”
  başarılı
  oyuncu

Bunlar da var!
Kaçın Kurası Dizisi – Atv

Kaçın Kurası Dizisi – Atv

30 Eylül 2016
419 views
Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

30 Eylül 2016
17.496 views
Bana Sevmeyi Anlat Dizisi – Fox Tv

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi – Fox Tv

30 Eylül 2016
14.514 views
Kiralık Aşk Dizisi – Star Tv

Kiralık Aşk Dizisi – Star Tv

30 Eylül 2016
150.333 views
İlişki Durumu Evli Dizisine Dikkat

İlişki Durumu Evli Dizisine Dikkat

30 Eylül 2016
489 views
Esaretin Bedeli Dizisi – Atv

Esaretin Bedeli Dizisi – Atv

30 Eylül 2016
98 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da90 sorgu var. 0,519 saniyede yüklendi.