“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Songül Öden Palette Markasının Marka Yüzü Oldu

Dizi Magazin 31 Ocak 2014
569 views

songül-ödenSchwarzkopf, Palette markasının yeni uluslararası reklam kampanyasında çalıştığı Songül Öden ile tanıtımını önceki akşam gerçekleştirdi.

PALETTE MARKASININ İLK TÜRK YÜZÜ:

Kuruçeşme Less Ottomans Hotel’de düzenlenen gecede 33 ülkeyi birden kapsayan projede ilk kez ünlü bir Türk Schwarzkopf Palette’nin yüzü oldu. Songül Öden, güzelliği ve derin göğüs ve sırt dekolte kıyafetiyle göz kamaştırdı. Ev sahipliğini Genel Müdür Hasan Alemdar’ın yaptığı gecede özellikle bayan davetliler yeni markayı yakından inceledi.

Palette, yeni uluslararası reklam kampanyası için başarılı oyuncu Songül Öden ile işbirliği yaptı. Özellikle Ortadoğu ve Doğu Avrupa’da önemli bir hayran kitlesine sahip olan Songül Öden, bu kampanya aracılığıyla saç renginin sırrını dünyanın dört bir yanındaki kadınlarla paylaşacak. Türkiye dışında Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovenya, Hırvatistan, Estonya, Litvanya, Letonya, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Slovakya, İsrail, Mısır, Tunus, Suudi Arabistan, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Filistin, Ürdün, Güney Afrika, Irak, Pakistan, Yemen, Afganistan, Cezayir, Fas, Suriye, Nepal, Sri Lanka olmak üzere toplam 33 ülkede gösterilecek.

Avrupa’dan gelen ekip ile 4 gün boyunca İstanbul’da gerçekleştirilen çekimlerden sonra Songül Öden, önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşacak reklam filminin tanıtım gecesinde Songül Öden ürünü kullanıp memnun kaldığını ‘Farklı kültürlere ait, farklı coğrafyalardan gelen insanlarla çalışmak benim için inanılmaz bir deneyimdi. Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Etkisini ilk kullanımdan itibaren saçlarımda gözlemledim ve çok memnun kaldım. Daha önce doğal ürünler kullanıyordum ama şimdi bunu kullanıyorum’ diyerek dile getirdi.

Songül Öden, ‘Ortadoğu benim için çok önemli. Balkanlar’da öyle. Ortadoğu’nun görmediğim çok az yeri kaldı. Beyrut-Ürdün çok güzel yerler’ dedi. Songül Öden parmaklarındaki takılar için ‘Zümrüt mü?’ diye soran gazetecilere ise evet yanıtını verdi.

loading...


Yorumlar
 • doudi

  çok sevdiğimi söylemek isterdim
  ben onu çoooooooook gormek istiyorum
  öncelikle,sizi çok ve çok söylemek isterdim.
  Songül Öden”
  başarılı
  oyuncu

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,574 saniyede yüklendi.