Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Vatanım Sensin 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Son Çıkış 4. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 29 Ağustos 2015
512 views

SON ÇIKIŞ YENİ BÖLÜM
HER CUMARTESİ SAAT 20:00’DE

Zeynep, Müjgan‘ın hastane masraflarıyla nasıl başa çıkacağını düşünürken Kenan ve Cesur varlığını hissettirir. Son yaşananlardan sonra Zeynep ve Kenan, Cesur‘dan bir şey istemiyorlardır. Kenan ne gerekiyorsa yapacağını söyler.

Jülide, Engin‘in ölümünden sonra yalnızca yasını tutmaz ve kızların götürüldüğü eve baskın düzenler. Evin güvenliğinden sorumlu olan Cesur, Jülide‘ye yardım eder. Bu kurtarma operasyonundan sonra Lostra ve Çiçekçinin gündeminde kızları kimin kaçırdığı vardır.  Lostra işlerine burnunu sokan kişiyi araştırmaya başlayınca Jülide ve Cesur için de tehlike çanları çalmaya başlar.

Yusuf ve Nilüfer gençler için açılacak spor salonuyla ilgili son hazırlıkları yaparken aralarındaki buzlar da erimeye başlar. Bu arada Yahya, babası tarafından evden kovulur ve arsada kalmaya başlar. Bunu öğrenen Yusuf, Yahya‘yı evinde misafir eder.

Kevser, Camcı, Bino, Özlem, Meral ve Serkan hep birlikte alış veriş merkezine giderler. Eğlenmek için gittikleri yerde başları yine belaya girer.

Müjgan‘ın sağlık durumu ciddiyetini korurken hastane ve ilaç masrafları Zeynep‘in tek başına üstesinden gelemeyeceği kadar büyümeye başlar. Kenan Zeynep‘ten habersiz arabasını satar. Parayı Zeynep‘e verecektir. Serkan, Halit‘ten aldıklarıyla torba tutarken Kenan‘a yakalanır. Kenan, Serkan‘a nasıl böyle işlere bulaşırsın diye hesap sorarken polis suçüstü yapar. Kenan suçu üstlenir ve tutuklanır.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da88 sorgu var. 0,440 saniyede yüklendi.