22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Şimdi Fox Zamanı Tanıtım Videosu

Dizi Magazin, Video Galeri 17 Eylül 2015
1.249 views

ŞİMDİ FOX ZAMANI: Rengarenk ve Göz Alıcı

Yeni yayın döneminde değişim başlıyor. FOX’un dinamik ve cesur dokunuşlarla yenilenen grafik paketi ile rengarenk, canlı ve her zamanki gibi samimi içeriği yeni sezonda izleyicilerle buluşuyor.

Ask Yeniden - Adi MutlulukFOX yeni yayın dönemine renkli, ışıl ışıl ve iddialı bir grafik paketiyle merhaba diyor. Yenilikçi ve cesur bir yaklaşımla tasarlanan paket, Eylül ayından itibaren kanalın yenilenen yüzünü yansıtmaya başlıyor. İzleyicileri daha canlı, daha yenilikçi ama her zamanki gibi samimi bir FOX bekliyor.

FOX Haber - Kocamin AilesiMarka ve içerik arasında kuvvetli bağ

FOX International Channels global ekibi tarafından hazırlanan yeni grafik paketine ek olarak standart grafik pakette bulunmayan kırmızı renk Türkiye için özel olarak üretildi ve yeni grafik paketi sayesinde içerikler ile FOX markası arasında daha kuvvetli bir bağ yaratma amacı güdüldü. Logo ve diğer tasarım ögelerinin stratejik bir biçimde kullanımı ile yapımlar ve oyuncular daha da ön plana çıkarılırken içeriğin marka ile olan bağını da kuvvetlendirmek hedeflendi.

Karagul - Zuhal Topal'laDünya çapında görsel bütünlüğe sahip bir marka oluşturmak

Tüm dünyada yapılan araştırmalarda FOX markasının eğlence segmentinde 1 numaralı marka olduğu ortaya çıkıyor. 2015 yılına kadar FOX markası farklı ülkelerde farklı televizyon grafikleri ile izleyiciyle buluşuyordu.  125 ülkede ortak görselliğe sahip olmak için üretilen bu yeni paket, Türkiye’de 2015-2016 yayın döneminde uygulamaya alınıyor.

Kiraz Mevsimi - Unutma Beni

O Hayat Benim - İnadina Ask

 

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,680 saniyede yüklendi.