Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Sevda Kuşun Kanadında Dizisinin Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Dizi Magazin, Fragmanlar, Video Galeri 24 Mart 2016
1.175 views

Trt’nin yeni dizisi Sevda Kuşun Kanadında’ın 2. fragmanıda yayınlandı. Yakın geçmişi bir aşk ın ekseninde anlatacak olan dizi oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor.

Sevda Kuşun Kanadında dizisi TRT’de başlıyor. Birçok ünlü ismin yer aldığı Sevda Kuşun Kanadında dizisi konusu ile dikkat çekiyor. 1968-1972 yılları arasındaki dönemi anlatan dizisi ne zaman başlayacak? Sevda Kuşun Kanadında dizisi fragmanı ve tüm detaylar haberimizde…Sevda Kuşun Kanadında dizisi oyuncu kalitesiyle dikkat çekiyor.

TRT 1 yepyeni bir diziyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 68 kuşağını anlatacak olan dizide ünlü birçok oyuncu bulunacak. İzleyicilerin ilgiyle takip edeceği Sevda Kuşun Kanadında oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Ufuk Bayraktar ve Yavuz Bingöl gibi birçok isim yer alacak. 1968 ile 1972 yılları arasındaki siyasi ve sosyal olayları anlatacak dizide ülkemizin gençliğinin aslında siyasi fikirlerine bakılmaksısızın ortak kültür ve değer konusunda nasıl birleştiğine yer verilecek.

TRT1’de yakın süreçte başlanacağı söylenen Sevda Kuşun Kanadında ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Konusuyla dikkat çeken projenin tanıtım videoları TRT1 tarafından yayınlanmaya başlandı. Çekimlerine uzun zaman önce başlanılan Sevda Kuşun Kanadında nisan ayında yayınlanacağı söyleniyor. Senaryosunu Yedi Güzel Adam dizisinin senaryosunu yazan Ahmet Tezcan’ın kaleme aldığı Sevda Kuşun Kanadında 68 kuşağı olarak bahsedilen kuşağın yaşadığı siyasi ve sosyal olayları anlatacak. Karakterlerin hepsinin kurmaca olacağı dizide 1968 ile 1972 yılları arasındaki gençliğinin tüm siyasi fikirlere rağmen nasıl ortak bir amaç için uğraştığına değinilecek.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da83 sorgu var. 0,731 saniyede yüklendi.