“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Selen Soyder Resimleri ve Biyografisi

Kadın Oyuncular, Oyuncular 25 Mayıs 2016
3.459 views

Şu sıralar Hangimiz Sevmedik dizisinde Itır dizisinde rol alan Selen Soyder’in fotoğraflarına ve hayatına bu ilgili sayfadan erişebilirsiniz.

Asıl adı Mükerrem Selen Soyder Doğum yeri 26 Aralık 1986, Alsancak İzmir

2007 Türkiye güzeli. İlk ve ortaöğrenimini Izmir Alsancak Salih Isgoren ilkogretim okulunda tamamlayan Soyder, liseyi de İzmir Selma Yiğitalp Lisesi´nde tamamladı.Aynı sene Anadolu Üniversitesi halkla ilişkiler bölümüne girdi.Rock grubu Çalar Saat’e ilk kliplerinde yer alarak destek verdi. Çeşitli reklam filmleri ve müzik kliplerinde rol aldı 2007 yılında 1200 kişinin başvurdugu Türkiye güzellik yarışması Miss Turkey 2007 de Türkiye güzeli seçildi ve Türkiye´yi Miss World 2007´de 106 ülkenin içinde Çin’in Sanya adasında temsil etti.

2010 yılında Yer Gök Aşk dizisinde Toprak ile rolü ile dikkatleri  çekti. 2011’de karakterinin Lale Devri dizisine katılması ile birlikte hem dizinin popülerliği, hem de kendisine olan ilgi de arttı. Dizi bitiminde kısa bir süre ara veren Selen Soyder, Reaksiyon dizisinde rol aldı. Ama dizi beklenen ilgiyi göremedi. 2015 yılında Oren Fransez ile evlendi. Şimdilerde ise Can Yaman ile Hangimiz Sevmedik dizisinde rol alıyor.

Selen Soyder Resimleri

Can Yaman ve Selen SoyderSelen Soyder Kaç Yaşında?

Selen Soyder evli mi?

Selen Soyder Toprak

Lale Devri -Tolgahan Sayışman, Selen Soyder ve Serenay Sarıkaya

Lale Devri -Tolgahan Sayışman, Selen Soyder ve Serenay Sarıkaya

loading...


Yorumlar
  • dilara

    gerçekten selen ve tolgahan çok yakışıyorlar ama o yeşim cadısı olmasa cok güzel olur çünkü s eln ve tolgahan birbirleri için yaratilmişlar tolgahan seni çok seviyorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da102 sorgu var. 0,530 saniyede yüklendi.