22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi

Çok Yakında 09 Eylül 2016
1.387 views

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; özeti, dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Yakında Ekranan Gelecek | Kerem Bürsin | Ay Yapım | Sezon 1

Kerem Bürsin Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi ile Geliyor

Güneşi Beklerken ve Şeref Meselesi dizileri ile ülkemizin en sevilen aktörleri arasında yer alan Kerem Bürsin’in, üçüncü dizisi merakla bekleniyor. Uçankus’un haberine göre Ay Yapım imzası ile ekrana gelecek olan yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin konusu şöyle:

kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecek-4‘Bu Şehir Arkandan  Gelecek” dizisinde Kerem Bürsin 24 yaşında, 5 dil bilen, gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşen, Şili vatandaşı Ally Simiht yani gemici Ali Simiht rolüne hayat verecek.
Dizi açık denizde bir kuru yük gemisinde Ali’nin dövüş sahnesiyle açılacak. Ali, küçük yaştan beri bakımını üstlendiği için Annediye hitap ettiği geminin aşçısı Rauf’un desteğiyle bahis üzerine dövüşerek para kazanmakta ve ek gelir sağlamaktadır.

kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecekAli ve çalıştığı geminin tayfası büyük holding patronu Metin Mirkelamoğlu için taşıdıkları yükü belirtilen günde İstanbul’daki limana ulaştırmaya çalışmaktadırlar. Geminin aşçısı Rauf, İstanbul’da bir kayıkta bulup sahip çıktığı Ali’yi 20 yıl sonra İstanbul’a getirdiği için heyecanlıdır. Ancak Ali için durum tam tersidir. İstanbul demek onun için kabus demektir. Annesi Emine, o 4 daha yaşındayken babası sandığı Mithat Mirkelamoğlu tarafından tam da deniz yoluyla kaçmaya hazırlanırken defalarca kurşun sıkılarak öldürülmüştür. 
kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecek-5Annesi öldürülmeden onu kayığa sakladığı için Ali kurtulmuş ama annesinin acımasızca babası tarafından öldürüldüğü anı izlemiş ve bu büyük travmayı hafızasından hiç silememiştir.
Annesinden geriye sadece bir fotoğraf kalmıştır. Ona bakarak tam 20 yıl geçirmiştir. Şimdi ise annesi Emine’nin öldüğü şehre yani İstanbul’a dönüyordur. Limanda yükü Mirkelamoğlu Holding’e teslim edecekleri sürede yani 1 gün boyunca gemiden hiç ayrılmamayı planlar. Çünkü İstanbul’a küskündür. Belki de annesinin öldüğü limana gideceklerini düşünerek şehre adım dahi atmak istemez. Onu yıllardır koruyan,  büyüten geminin aşçısı Rauf’un ise Ali’yle ilgili bambaşka planları vardır.
kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecek-3Ali’nin İstanbul’a geldiklerinde gemiden ayrılmama planı tam tersi işler. Korktuğu başına gelir. İstanbul’un tam da göbeğine düşer ve 1 gün içinde başına gelmedik olay kalmaz. Hayatının kadınıyla tanışır, gerçek babası yani olimpiyat şampiyonu Şahin Vargı’yla haberi dahi olmadan tanışır. Aslında annesinin azmettirici olan adamın yani Metin Mirkelamoğlu’nun tam yakınındadır.
Olayların fitilini ise gemideki yükün sahibi olan Metin Mirkelamoğlu’nun kızı Pelin ateşler. Pelin Mirkelamoğlu, babasının genç ve karizmatik ortağı Yiğit Bursalı’yla 1 hafta sonra evlenmeye hazırlanıyordur. Gelinlik, organizasyon, davetliler her şey hazırdır. Ancak ailesinin isteğiyle işletme okusa da çok iyi bir dansçı olan Pelin, 23 yaşında bu evliliği yapmak istememekte ve babasının inadına önemli bir dans müsabakasına katılmaya hazırlanmaktadır. Ta ki babasının nüfuzunu kullanarak adını o yarışmadan çıkardığını öğrenene kadar… 
Ali’nin mürettebatı arasında yer aldığı geminin limana ulaştığı gün nihayet gelir çatar. Metin Mirkelamoğlu, limana geminin kaptanını karşılamak için gider.
Tam da bu sırada kızı Pelin, babasının dans yarışmasından adını çıkardığını öğrenir. Çılgına dönen genç kadın atlar arabasına, limana gider ve herkesin içinde babasıyla sert bir kavgaya tutuşur. Babasına meydan okur. Her şeyden, babasının bütün mal ve mülkünden vazgeçtiğini söyleyip limandan ayrılmak üzereyken ise Ali’nin önünde düşürdüğü dans ayakkabıları yepyeni bir hayatın ve tutkulu bir aşkın başlamasına vesile olur. Genç kıza yardım etmek için arkasından koşan Ali için 20 yıl boyunca kaçtığı şehir olan İstanbul’da dönüşü olmayan yepyeni bir hayat başlar.

 

 

loading...


Yorumlar
İlginizi Çekebilir
Arkadaşlar İyidir Dizisi- Show Tv

Arkadaşlar İyidir Dizisi- Show Tv

23 Ekim 2016
1.827 views
Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

10 Ekim 2016
11.265 views
Altınsoylar Dizisi – Kanal D

Altınsoylar Dizisi – Kanal D

05 Ekim 2016
2.898 views
Kaçın Kurası Dizisi – Atv

Kaçın Kurası Dizisi – Atv

30 Eylül 2016
855 views
Esaretin Bedeli Dizisi – Atv

Esaretin Bedeli Dizisi – Atv

30 Eylül 2016
1.013 views
Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

26 Eylül 2016
5.992 views
Şampiyon Dizisi – Star Tv

Şampiyon Dizisi – Star Tv

26 Eylül 2016
1.893 views
Kalbimdeki Deniz Dizisi- Fox Tv

Kalbimdeki Deniz Dizisi- Fox Tv

22 Eylül 2016
1.392 views
İlişki Durumu: Evli Dizisi – Show Tv

İlişki Durumu: Evli Dizisi – Show Tv

20 Eylül 2016
1.704 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da100 sorgu var. 0,582 saniyede yüklendi.