İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi – Atv

Atv Dizileri, Diziler, Günün Dizileri 02 Ocak 2017
2.661 views

Bu Şehir Arkadan Gelecek Dizisinin Yayın Tarihi Oldu | Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; özeti, dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi 1. Bölümü ile 4 Ocak 2017 Çarşamba Atv’de  | Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu | Ay Yapım | Sezon 1

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali’yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar. Rauf, Ali’ye hem

annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını O’na adar.

Ali, “anne” dediği Rauf’un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır. Kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf’un şefkatiyle unutur. Yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.

Armatör Metin Mirkelamoğlu’nun kızı Derin ise, hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit’le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır. Ali’nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de o sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar ama o gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir…

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. Bölüm Fragmanı İçin Tıklayınız >>>

Bu Şehir Arkadan Gelecek Dizisinin Yayın Tarihi Oldu

ATV’nin iddialı dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı’nın oturduğu, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı; başrollerini ise Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Nilperi Şahinkaya, Defne Kayalar ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin paylaştığı yapım, önümüzdeki hafta ekranlara ‘merhaba’ demeye hazırlanıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek, ilk bölümüyle 4 Ocak Çarşamba 20.00’de ATV’

İşte Bu Şehir Arkadan Gelecek Dizisinin Afişi

Atv’nin merakla beklenen yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in afişi yayınlandı.

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı, Çağrı Lostuvalı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lidya Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Nilperi Şahinkaya, Defne Kayalar, Ali Yörenç ve Burak Tamdoğan’ın yer aldığı yapım; beş yaşındayken annesi, babası tarafından gözünün önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin İstanbul’a dönmesini, hayatının aşkı ile tanışmasını konu alıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek, Ocak’ta Atv’de başlıyor.

Fragmanı İçin Tıklayınız >>>

Kerem Bürsin Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi ile Geliyor

Güneşi Beklerken ve Şeref Meselesi dizileri ile ülkemizin en sevilen aktörleri arasında yer alan Kerem Bürsin’in, üçüncü dizisi merakla bekleniyor. Uçankus’un haberine göre Ay Yapım imzası ile ekrana gelecek olan yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin konusu şöyle:

kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecek-4‘Bu Şehir Arkandan  Gelecek” dizisinde Kerem Bürsin 24 yaşında, 5 dil bilen, gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşen, Şili vatandaşı Ally Simiht yani gemici Ali Simiht rolüne hayat verecek.
Dizi açık denizde bir kuru yük gemisinde Ali’nin dövüş sahnesiyle açılacak. Ali, küçük yaştan beri bakımını üstlendiği için ‘Anne’ diye hitap ettiği geminin aşçısı Rauf’un desteğiyle bahis üzerine dövüşerek para kazanmakta ve ek gelir sağlamaktadır.

kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecekAli ve çalıştığı geminin tayfası büyük holding patronu Metin Mirkelamoğlu için taşıdıkları yükü belirtilen günde İstanbul’daki limana ulaştırmaya çalışmaktadırlar. Geminin aşçısı Rauf, İstanbul’da bir kayıkta bulup sahip çıktığı Ali’yi 20 yıl sonra İstanbul’a getirdiği için heyecanlıdır. Ancak Ali için durum tam tersidir. İstanbul demek onun için kabus demektir. Annesi Emine, o 4 daha yaşındayken babası sandığı Mithat Mirkelamoğlu tarafından tam da deniz yoluyla kaçmaya hazırlanırken defalarca kurşun sıkılarak öldürülmüştür. 
kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecek-5Annesi öldürülmeden onu kayığa sakladığı için Ali kurtulmuş ama annesinin acımasızca babası tarafından öldürüldüğü anı izlemiş ve bu büyük travmayı hafızasından hiç silememiştir.
Annesinden geriye sadece bir fotoğraf kalmıştır. Ona bakarak tam 20 yıl geçirmiştir. Şimdi ise annesi Emine’nin öldüğü şehre yani İstanbul’a dönüyordur. Limanda yükü Mirkelamoğlu Holding’e teslim edecekleri sürede yani 1 gün boyunca gemiden hiç ayrılmamayı planlar. Çünkü İstanbul’a küskündür. Belki de annesinin öldüğü limana gideceklerini düşünerek şehre adım dahi atmak istemez. Onu yıllardır koruyan,  büyüten geminin aşçısı Rauf’un ise Ali’yle ilgili bambaşka planları vardır.
kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecek-3Ali’nin İstanbul’a geldiklerinde gemiden ayrılmama planı tam tersi işler. Korktuğu başına gelir. İstanbul’un tam da göbeğine düşer ve 1 gün içinde başına gelmedik olay kalmaz. Hayatının kadınıyla tanışır, gerçek babası yani olimpiyat şampiyonu Şahin Vargı’yla haberi dahi olmadan tanışır. Aslında annesinin azmettirici olan adamın yani Metin Mirkelamoğlu’nun tam yakınındadır.
Olayların fitilini ise gemideki yükün sahibi olan Metin Mirkelamoğlu’nun kızı Pelin ateşler. Pelin Mirkelamoğlu, babasının genç ve karizmatik ortağı Yiğit Bursalı’yla 1 hafta sonra evlenmeye hazırlanıyordur. Gelinlik, organizasyon, davetliler her şey hazırdır. Ancak ailesinin isteğiyle işletme okusa da çok iyi bir dansçı olan Pelin, 23 yaşında bu evliliği yapmak istememekte ve babasının inadına önemli bir dans müsabakasına katılmaya hazırlanmaktadır. Ta ki babasının nüfuzunu kullanarak adını o yarışmadan çıkardığını öğrenene kadar… 
Ali’nin mürettebatı arasında yer aldığı geminin limana ulaştığı gün nihayet gelir çatar. Metin Mirkelamoğlu, limana geminin kaptanını karşılamak için gider.
Tam da bu sırada kızı Pelin, babasının dans yarışmasından adını çıkardığını öğrenir. Çılgına dönen genç kadın atlar arabasına, limana gider ve herkesin içinde babasıyla sert bir kavgaya tutuşur. Babasına meydan okur. Her şeyden, babasının bütün mal ve mülkünden vazgeçtiğini söyleyip limandan ayrılmak üzereyken ise Ali’nin önünde düşürdüğü dans ayakkabıları yepyeni bir hayatın ve tutkulu bir aşkın başlamasına vesile olur. Genç kıza yardım etmek için arkasından koşan Ali için 20 yıl boyunca kaçtığı şehir olan İstanbul’da dönüşü olmayan yepyeni bir hayat başlar.

 

 

loading...


Yorumlar
İlginizi Çekebilir
No: 309 Dizisi – Fox Tv

No: 309 Dizisi – Fox Tv

04 Ocak 2017
4.042 views
Kösem Sultan Dizisi – Fox Tv

Kösem Sultan Dizisi – Fox Tv

29 Aralık 2016
597.553 views
Kiralık Aşk Dizisi –  Star Tv

Kiralık Aşk Dizisi – Star Tv

29 Aralık 2016
158.222 views
Arka Sokaklar Dizisi –  Kanal D

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

29 Aralık 2016
18.143 views
Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

29 Aralık 2016
36.023 views
Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

28 Aralık 2016
14.497 views
Cesur Yürek Dizisi – Show Tv

Cesur Yürek Dizisi – Show Tv

28 Aralık 2016
3.493 views
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

27 Aralık 2016
44.035 views
Poyraz Karayel Dizisi – Kanal D

Poyraz Karayel Dizisi – Kanal D

26 Aralık 2016
32.167 views
Gülümse Yeter Dizisi – Show Tv

Gülümse Yeter Dizisi – Show Tv

26 Aralık 2016
6.116 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da104 sorgu var. 0,720 saniyede yüklendi.