Sana Bir Sır Vereceğim Cuma Günü Fox TV’de Başlıyor

04 Temmuz 2013 Perşembe, 15:42
Sana Br Sır vereceğim 1. Bölüm  00006

Sana Br Sır vereceğim 1. Bölüm  00004YAZ EKRANIN SIRLARLA DOLU AİLESİ GELİYOR

Başrollerini Murat Han ve Esra Ronabar’ın paylaştığı dizi “ Sana Bir Sır Vereceğim”  heyecanı başlıyor. Yaz Ekranının fantastik dizisi 5 Temmuz Cuma akşamı 20:30 da FOX’TA  izleyicisiyle buluşacak.

Dizide Murat Han ve Esra Ronabar’ın yanısıra genç kuşağın sevilen ve yeni isimleri Ekin Koç, Demet Özdemir, Bora Cengiz, Dila Danışman, Metehan Sezer, Burak Can, Su Burcu Yazgı Çoşkun yer alıyor.

Düşünce gücüyle nesneleri hareket ettirebilen Gürcan, zihin okuyan Zeynep, görünmez olma özelliği olan Tilki ve parmaklarından elektrik üreten Aylin’in hem eğlenceli hem de heyecan ve sırlarla dolu macerası başlıyor.

 Sevgi (Esra Ronabar)nin gözlerinin önünde kızının kaçırılmasıyla başlayan gizemli olaylar,Sevgi ve Mehmet(Murat Han) tanışmasıyla bambaşka bir boyut kazanacak. Özel yetenekleri olan çocukları etrafında toplayan ikili hem çocukları peşlerindeki gizemli adamlardan korumaya çalışırken hem de sırlarını saklamaya çalışacaklar. Hayatta kalmak ve sırlarını saklamak için bir arada geldikleri evde mutlu bir aile tablosu çizmek zorunda olan karakterlerimiz hem peşlerindeki kötülerle hem de meraklı komşularıyla heyecanlı bir serüven içinde bulacaklar kendilerini.

 Merak  uyandıran sırlarla dolu hikayesiyle  “Sana Bir Sır Vereceğim”  5 Temmuz Cuma günü 1. bölümüyle  FOX ekranlarında başlayacak.

Sana Bir Sır Vereceğim 1. Bölüm Fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim 1. Bölüm Resimleri

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz