Rüzgarın Savaşçısı Pazartesi Samanyolu Tv’de


3278 kez izlendi, 22 Haziran 2014 Pazar

Oyuncular: Seong-oh Kim, Masaya Kato, Aya Hirayama, Doo-Hong Jung

Rüzgarın Savaşçısı izle 01

Gerçek bir yaşam öyküsünden yola çıkılarak hazırlanan Kore yapımı film Rüzgarın Savaşçısı (Fighter İn The Wind) sinemaseverler için 23 Haziran Pazartesi günü saat 23.00‘te Samanyolu’nda.

İntikamın Sert Yüzü

RÜZGARIN SAVAŞÇISI

 

İkinci dünya savaşı öncesinde Kore Japon işgalindeyken Choi Bae-dal Japon ordusuna alınıp savaşır. Savaşın bitmesiyle Japonya’da yaşamını kazanmaya çalışır. Koreli Bae-dal Japonya’da ikinci sınıf vatandaş olarak yaşayan, sürekli ezilen ve küçük görülürken, zor şartlarda geçen yaşamından ortaya çıkan bastırılmış bir öfke ve bu öfkenin güdümündeki bir karate anlayışını gün yüzüne çıkarır.


Yönetmen:
Yun-ho Yang
Senaryo: Hak-ki Bang, Yun-ho Yang
Oyuncular: Seong-oh Kim, Masaya Kato, Aya Hirayama, Doo-Hong Jung
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Yapım: 2004/Güney Kore

Etiketler: 2004 yapımı filmler Aya Hirayama Doo-Hong Jung Fighter İn The Wind Hak-ki Bang Masaya Katô Rüzgarın Savaşçısı Rüzgarın Savaşçısı Filmi Rüzgarın Savaşçısı Filmi Hangi Gün Oynuyor? Rüzgarın Savaşçısı Filmi İlk Fragmanı İzle Rüzgarın Savaşçısı Filmi İzle Rüzgarın Savaşçısı Filmi Jenerik Müziği Rüzgarın Savaşçısı Filmi Kaç Bölüm Yayınlandı? Rüzgarın Savaşçısı Filmi Ne Zaman Başlayacak Rüzgarın Savaşçısı Filmi Oyuncuları Rüzgarın Savaşçısı Filmi Resimleri Rüzgarın Savaşçısı Filmi Saat Kaçta Başlayacak Rüzgarın Savaşçısı Filmi Saat Kaçta Oynuyor Rüzgarın Savaşçısı Filmi Şarkısı Rüzgarın Savaşçısı Filmi Tekrarı Hangi Gün Rüzgarın Savaşçısı Filmi Videosu ve Fragmanı Rüzgarın Savaşçısı Filmini Seslendirenler kim? Seong-oh Kim Yun-ho Yang

Yorum

  1. umut

    09 Mayıs 2014 at 16:23

    bu diziyi izlemek istiyorum

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz