21 Ekim 2016 Cuma Reytingleri (TNS)

Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti 25 HAZİRAN CUMARTESİ Show Tv’de

Tv'de Bu Hafta 25 Haziran 2016
83 views

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti programının sunucusu,Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti programı nasıl bir program veya yarışma, ne zaman yayınlanacak ve Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti. Bölüm programı ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “haram parayla hayır hasenat yapılır mı”, “hayır kurumlarına sadaka verilir mi”, “vakıf malları alınıp satılabilir mi”, “rüyada hayır yaptıran kişi”, “Osmanlı vakıf medeniyetinden eşsiz örnekler”, “Kabe’yi yıkmak için gelen Ebrehe’nin ordusunun korkunç akıbeti nasıl oldu”, “peygamberimizin dedesi, Ebrehe’den ne istedi”, “ebabil kuşları Ebrehe’nin ordusunu nasıl tarumar etti”, “Allah Kabe’yi korumak için gökten nasıl yağdırdı” ve “Ebrehe ile Hz. Peygamber’in dedesi arasında Kabe üzerine nasıl bir konuşma geçti” konuları konuşuluyor.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!

 

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,428 saniyede yüklendi.