İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 16 Mayıs Pazartesi Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 13 Mayıs 2016
320 views

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati programının sunucusu,Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati programı nasıl bir program veya yarışma, ne zaman yayınlanacak ve Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati. Bölüm programı ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

KUR’AN-I KERİM İNSANLIĞA NASIL BİR KURTULUŞ REÇETESİ SUNUYOR?

                                                                 

 

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” ile Pazartesi sabahları izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş güzel dinimiz İslam’ın faziletlerini Show TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.

 

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın kendine özgü sunumu ve sıcak sohbetiyle canlı olarak ekranlarınıza gelen “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde ayet ve hadisler ışığında İslam’ın  bireysel ve toplumsal hayata etkileri örnekleriyle birlikte gözler önüne seriliyor.

 

Pazartesi günü yayınlanacak olan programda bu hafta; “Kur’an-ı Kerim insanlığa nasıl bir kurtuluş reçetesi sunuyor”, “Müslümanlar Kur’an-ı Kerim’i hakkıyla anlamak için neler yapmalı”, “din ile bilim birbirinin zıttı mıdır”, “Kuran’daki bilimsel mucizeler nelerdir”, “bilimin 1400 yıl sonra ispat ettiği Kuran mucizeleri nelerdir” ve “varoluş konusunda kutsal kitaplar ile bilim çelişiyor mu” gibi sorulara yanıt aranacak, dualar edilip sizlerden gelecek sorular da yanıtlanacak.

 

 “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 16 Mayıs Pazartesi sabahı saat 08.00’de Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da90 sorgu var. 0,313 saniyede yüklendi.