22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Poyraz Karayel Ekibi Tohum Otizm Vakfı İçin Söyledi

Dizi Magazin, Video Galeri 09 Nisan 2015
581 views

Poyraz Karayel, oyuncularından Tohum Otizm Vakfı’na büyük destek!

Kanal D’nin başladığı günden bu yana ilgiyle izlenen ve büyük beğeni toplayan dizisi Poyraz Karayel’in oyuncuları Tohum Otizm Vakfına destek olmak için mikrofon karşısına geçti.

“Ben Büyüyünce” adlı kampanyaya destek vermek amaçlı, yine proje ile aynı ismi taşıyan parçayı seslendirmek için bir araya gelen oyuncular, Otizmde erken tanı ve özel eğitimin önemine dikkat çekmek için bir araya geldi.

Nisan ayı itibari ile ulusal platformda başlayacak olan Projedeki ortak amaç, kamuoyunu otizmin belirtileri konusunda bilinçlendirmek ve erken tanı ve eğitim otizmdeki önemini vurgulamaktır. Otizmli çocukların sosyal hayata kazandırılmalarını sağlamak amacıyla herkesi otizmli çocukların “güneşi olmaya” çağırıyoruz…
Aynı zamanda” şarkısının, sosyalmedyadan #benbuyuyunce etiketiyle paylaşılması ve böylece geniş kitlelere duyurulması hedefleniyor.
Otizm doğuştan gelen ya da yaşamın ilk yıllarında ortaya çıkan karmaşık bir nöro gelişimsel bozukluktur. Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ve yoğun eğitimdir! Bugün doğan her 68 çocuktan 1’i otizm riski ile dünyaya gelmekte ve Ülkemizde 0-18 yaş grubu arasında yaklaşık 352.000 otizmli çocuğumuzun eğitim, sağlık ve sosyal hizmetlerden faydalanmak için beklemektedir.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,446 saniyede yüklendi.