İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

Pitch Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Yabancı Diziler 26 Temmuz 2016
57 views

Pitch oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


22 Eylül 2016 tarihinde Amerikan fox kanalında ekrana gelecek olan Pitch dizisinin fragmanı yayınlandı.

Drama türünde yayınlanacak olan dizinin Rhode Island Ave ve Century Fox şirketleri tarafından üretilecek olması prodüksiyon anlamında kalitesini gözler önüne seriyor. Yaratıcı koltuğunda ise daha önce Younger ile karşımıza çıkan Rick Singer ile Galavant ile tanıdığımız Dan Fogelman oturuyor.

Yönetmen olarak Paris Barclay seçilirken şimdilik dizi içerisinde farklı yapımlarda rol almış oyuncuların tercih edildiğini görebiliyoruz. Mo Mcrae, Meagan Holder, Mark-Paul Gosselaar, Tim Jo, Dan Lauria ve Kyle Bunbury gibi başarılı isimlerle çekimler sürüyor. Daha bir kısım daha oyuncunun ise lanse edileceği duyuruldu. Dolayısıyla Fox iptal ettiği kadar verdiği yeni siparişlerle de adından önümüzdeki yıl söz ettirecek. Bunlardan birisi de şüphesiz ki Pitch dizisi olacak.

PİTCH KONUSU

Pitch konusu ile Amerika’nın nabzı diyebileceğimiz Beyzbol üzerine kurulu bir yapıya sahip. Merkezinde yer alan senaryoda Ginny Baker isimli ünlü Beyzbolcu bulunuyor. Başarılı bir kariyere doğru merdivenleri yavaş yavaş çıkan ünlü isim bu konuda inanılmaz yeteneklidir. Dahası yeteneğine kıyasla çok gençtir.

Bu noktada profesyonel lig olan MLB içerisinde San Diego Padres takımındaki yükselişinde ne gibi evreler geçirdiğini göreceğiz. Bir biyografi çalışması gibi gözüken dizide aslında dramatik sahnelerin çok olacağını zannetmiyoruz. Fakat Fox bize Pitch dizisiyle nasıl bir seyir zevkli yaşatacak merak konusu.


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,310 saniyede yüklendi.