No: 309 12. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Rengarenk 6. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Damla Sönmez Yeni Filmin Kadrosunda

Bodrum Masalı 3. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Pis Yedili’ye Ne Oldu?

Dizi Magazin, Editörden 23 Ağustos 2013
2.161 views

Pis Yedili 76. Bölüm Resimleri 00002Gani Müjde’nin tükenmez kaleminden, gençlerin gönlünde taht kuran ve durmadan beni güldüren, son zamanlarda yaşadığı yaprak dökümüyle gündeme gelen Pis Yedili hakkında biraz konuşalım. Yayınlandığı günden beri Öyle Bir Geçer Zaman ki, Muhteşem Yüzyıl, Kuzey Güney gibi dev yapımlara kafa tutan, dizilerin arasında hikayesiyle, felsefesiyle, şakaları ve renkli karakteriyle diğer dizilerin arasında özel bir ışığı olan Pis Yedili, Kadir Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılmasıyla başka bir boyut aldı.

Eskiden hep kahkaha dolu, bizleri çarşamba akşamı saray entrikaları, kardeş kavgasından uzak tutan, yoksulluğun ve zenginliğin bütün yüzleri ile sunulmuş bir proje Pis Yedili’nin lideri Bayrampaşalının skandalla grubundan ayrılması hem hayranlarının, hem Yedilinin büyük tepkisini çekti. Elleri sıkışan yazarlar da, apar topar Paşa karakterini yolculuğa yollayıp yerine kocaman bir boşluk ve hasret bir de soğuk bir Rüzgar koydular. Soğuk derken gayet ciddiyim. Ödüllü oyuncu Melih Selçuk’un performansını beğenmediğimden değil, bu role oturmadığından dolayı söylüyorum. Zira Selcuk “Adını Feriha Koydum” dizisiyle ismini halfızalara kazıtmışdı. Bu dizide soğuk ve uzak tavırlarıyla seyirciden düşük not aldı. Sanki Pis Yedili’nin yedinci ferdi gibi değil, yardımcı çocuk gibi kalıyor. İlerleyen bölümlerde ne olur bilmem ama, taktığı kulaklıklarıyla fazla cool kalıyor.

Hikayenin gidişatına kaldıysa, bir çok ana hat kesildi, Pis Yedili sanki en büyük dalını kaybetti. Dizideki neşeyi, mizahı Bayrampaşalı götürdü gitti. Üzerine bir de Uraz Kaygılaroğlu’nun gidişi ve oyunculuğunu çok beğendiyim Ümit Erlim’in sahnelerinin azalması eklenince halen dizi eski tadını arattı. Barış Üregül Akan, Yusuf Atala, Hande Katipoğlu, Özge Özberk, Murat Arkının ardı ardına diziden ayrılması “tam üzerine” oldu. Asıl anlayamadığım şey bu oyuncular şimdilik işsiz duruyorken neden diziye yeniden dahil olmuyorlar? Eger Bertan Asslani canlandıracağı karaktere o kadar güveniliyorsa ne deyeyim. Her sezon 3-4 oyuncu kaybedip, yönetmen değişmekle neler olur göreceğiz. Yazda ekranda kalmak kolay, şimdilik reytingler yüzümüzü güldürüyor ama hali ve hikayesiyle bu sezon A.Ş.K ve Muhtesem Yuzyil’in yanında ne kadar yükselir bilemiyorum. Böyle güzel bir gençlik dizisinin gözlerimizin önünde eriyip gitmesi hiç hayrı alamet değil. Umudumuz diğer karakterlerde.. Bol şans.

Bahar Zeynalova

loading...


Yorumlar
  • Tuğçe

    Çok saçma siz yayınlayın kardeşim biz izleriz yeterki geri gelsin 🙂

Bunlar da var!
No: 309 Dizisi – Fox Tv

No: 309 Dizisi – Fox Tv

31 Ağustos 2016
2.997 views
No: 309 12. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

No: 309 12. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

31 Ağustos 2016
26 views
Rengarenk Dizisi – Atv

Rengarenk Dizisi – Atv

31 Ağustos 2016
9.524 views
Damla Sönmez Yeni Filmin Kadrosunda

Damla Sönmez Yeni Filmin Kadrosunda

31 Ağustos 2016
112 views
Jack ve Jill Perşembe Tv2’de

Jack ve Jill Perşembe Tv2’de

31 Ağustos 2016
7 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da100 sorgu var. 0,873 saniyede yüklendi.