Kiralık Aşk 53. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Güldür Güldür Show’dan Kimler Ayrıldı?

İlişki Durumu Evli Dizisine Dikkat

Engin Akyürek , Esaretin Bedeli Dizisi ile Geliyor

Pis Yedili’ye Ne Oldu?

Dizi Magazin, Editörden 23 Ağustos 2013
2.190 views

Pis Yedili 76. Bölüm Resimleri 00002Gani Müjde’nin tükenmez kaleminden, gençlerin gönlünde taht kuran ve durmadan beni güldüren, son zamanlarda yaşadığı yaprak dökümüyle gündeme gelen Pis Yedili hakkında biraz konuşalım. Yayınlandığı günden beri Öyle Bir Geçer Zaman ki, Muhteşem Yüzyıl, Kuzey Güney gibi dev yapımlara kafa tutan, dizilerin arasında hikayesiyle, felsefesiyle, şakaları ve renkli karakteriyle diğer dizilerin arasında özel bir ışığı olan Pis Yedili, Kadir Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılmasıyla başka bir boyut aldı.

Eskiden hep kahkaha dolu, bizleri çarşamba akşamı saray entrikaları, kardeş kavgasından uzak tutan, yoksulluğun ve zenginliğin bütün yüzleri ile sunulmuş bir proje Pis Yedili’nin lideri Bayrampaşalının skandalla grubundan ayrılması hem hayranlarının, hem Yedilinin büyük tepkisini çekti. Elleri sıkışan yazarlar da, apar topar Paşa karakterini yolculuğa yollayıp yerine kocaman bir boşluk ve hasret bir de soğuk bir Rüzgar koydular. Soğuk derken gayet ciddiyim. Ödüllü oyuncu Melih Selçuk’un performansını beğenmediğimden değil, bu role oturmadığından dolayı söylüyorum. Zira Selcuk “Adını Feriha Koydum” dizisiyle ismini halfızalara kazıtmışdı. Bu dizide soğuk ve uzak tavırlarıyla seyirciden düşük not aldı. Sanki Pis Yedili’nin yedinci ferdi gibi değil, yardımcı çocuk gibi kalıyor. İlerleyen bölümlerde ne olur bilmem ama, taktığı kulaklıklarıyla fazla cool kalıyor.

Hikayenin gidişatına kaldıysa, bir çok ana hat kesildi, Pis Yedili sanki en büyük dalını kaybetti. Dizideki neşeyi, mizahı Bayrampaşalı götürdü gitti. Üzerine bir de Uraz Kaygılaroğlu’nun gidişi ve oyunculuğunu çok beğendiyim Ümit Erlim’in sahnelerinin azalması eklenince halen dizi eski tadını arattı. Barış Üregül Akan, Yusuf Atala, Hande Katipoğlu, Özge Özberk, Murat Arkının ardı ardına diziden ayrılması “tam üzerine” oldu. Asıl anlayamadığım şey bu oyuncular şimdilik işsiz duruyorken neden diziye yeniden dahil olmuyorlar? Eger Bertan Asslani canlandıracağı karaktere o kadar güveniliyorsa ne deyeyim. Her sezon 3-4 oyuncu kaybedip, yönetmen değişmekle neler olur göreceğiz. Yazda ekranda kalmak kolay, şimdilik reytingler yüzümüzü güldürüyor ama hali ve hikayesiyle bu sezon A.Ş.K ve Muhtesem Yuzyil’in yanında ne kadar yükselir bilemiyorum. Böyle güzel bir gençlik dizisinin gözlerimizin önünde eriyip gitmesi hiç hayrı alamet değil. Umudumuz diğer karakterlerde.. Bol şans.

Bahar Zeynalova

loading...


Yorumlar
  • Tuğçe

    Çok saçma siz yayınlayın kardeşim biz izleriz yeterki geri gelsin 🙂

Bunlar da var!
Kaçın Kurası Dizisi – Atv

Kaçın Kurası Dizisi – Atv

30 Eylül 2016
407 views
Arka Sokaklar Dizisi –  Kanal D

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

30 Eylül 2016
17.492 views
Bana Sevmeyi Anlat Dizisi – Fox Tv

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi – Fox Tv

30 Eylül 2016
14.496 views
Kiralık Aşk Dizisi –  Star Tv

Kiralık Aşk Dizisi – Star Tv

30 Eylül 2016
150.264 views
İlişki Durumu Evli Dizisine Dikkat

İlişki Durumu Evli Dizisine Dikkat

30 Eylül 2016
343 views
Esaretin Bedeli Dizisi – Atv

Esaretin Bedeli Dizisi – Atv

30 Eylül 2016
51 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,801 saniyede yüklendi.