#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Pazartesi’nin Yeni Kralı Kırgın Çiçekler!

Dizi Haberleri, Dizi Magazin, Editörden, Manşet 15 Eylül 2015
2.016 views

Yeni sezonun yapımları bir bir ekrana gelmeye başladı.

 

Yeni sezonun yapımları bir bir ekrana gelmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda gündüz kuşağındaki programların başlamasının ardından,haber sonrası kuşak da eski haline dönüyor artık. Dün gece Star’ın sevilen dizilerinden Paramparça yeni sezonu açtı. Geçtiğimiz sezonu bir sezon finali klasiği olan merak unsurunu çokça kullanarak bitiren dizinin ilk bölümünün performansı izleyici tarafından beğenildi.

 

Paramparça’nın karşısında ATV’de Kırgın Çiçekler,Kanal D’de Güneşin Kızları, Show TV’de 5434567.kez(?!) verilen Düğün Dernek,FOX ekranlarında final bölümüyle Şehrin Melekleri,TRT’de Yeşil Deniz ve TV8’de Rising Star Türkiye adlı yarışma vardı.

 

Sabah saatlerinde belli olan reyting sonuçları gecenin galibinin Kırgın Çiçekler olduğunu gösteriyordu. TOTAL ve ABC gruplarında 1.olan yapım, AB grubunda 3.oldu.

 

Paramparça TOTAL ve ABC’de 2., AB’de 1.olurken ; Güneşin Kızları TOTAL ve ABC’de 3. , AB’de 2.oldu.

 

Özellikle Güneşin Kızları’nın ciddi bir reyting kaybı(oran açısından) yaşadığı görülüyor. Paramparça’nın gelmesiyle arkada kalacağı tahmin edilen Kırgın Çiçekler ise aksine daha da yükseldi.

 

12.bölümü ekrana gelen ; başrollerinde İpek Karapınar,Özgür Çevik,Furkan Andıç,Biran Damla Yılmaz,Hazar Motan,Gökçe Ayyıldız,Çağla Irmak gibi isimlerin olduğu Kırgın Çiçekler ağır dram içeren hikayesiyle izleyicinin beğenisini kazanmış durumda.

 

Hikayesinde bir kaç mantık hatası bulunsa da ; ‘tutmaz’ denilip her haftayı ilk 2’de geçiren bir yapım olmanın başarısını göz ardı etmemek gerekir.

 

Kırgın Çiçekler ekibini tebrik ediyoruz.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

loading...


Yorumlar
  • ali

    anıl kardeş 48 saat oldu yeni haberler yokmu değiştirin sayfayı ya yeni haberler verin

  • Mehmetcan

    Kırgın çiçekler pazartesi pazar iki kere oynasın çok güzel gidiyor keşke hafta içinde oynasa çok güzel ya

  • Mehmetcan

    Yupppppi kırgın çiçekler çok seviyorum bağımlılık yaptı pazartesi beni çok mutlu etti kırgın çiçekler hep benim favorim güneşin kızları paramparça var ama ben kırgın çiçekler izliyorum nazar değmesin çok güzel gidiyor Cemre çok seviyorum ölmesin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da99 sorgu var. 0,498 saniyede yüklendi.