“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Paramparça 58. Bölüm Fragmanı

Dizi Magazin, Fragmanlar, Video Galeri 19 Mart 2016
722 views

CİHAN VE AYŞE ARASINDA TEHLİKELİ YAKINLAŞMA

Başrollerinde Erkan Petekkaya Ebru Özkan, Barış Falay, Cemal Hünal, Nursel Köse, Cihan Canova, Tolga Tekin, Güneş Emir gibi birbirinden başarılı oyuncuların rol aldığı ‘Paramparça’nın yeni bölümünde, Türk pop müziğinin yeni yıldızı Ece Seçkin de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Ece Seçkin, Hazal’ın doğum gününde ‘Aman Aman’ ve ‘Follow Me’ adlı şarkılarını seslendirirken, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’, ‘Ezel’ ve en son ‘Şeref Meselesi’nde izlediğimiz oyuncu Taner Turan da ‘Bülent’ karakteri ile Paramparça’nın kadrosuna dahil oluyor.

58.blm
DİLARA’NIN OĞLU DOĞUYOR
Dilara, oğlu Demir’i kucağına alırken, Cihan, Harun’un bebeğine babalık yapmanın burukluğunu yaşar. Rahmi Bey, Cihan’a Deniz’in paraları neden suratına fırlattığını anlatır. Bu arada Deniz’in annesi ile ilgili bildiği tüm gerçekleri de Cihan’a açıklamak zorunda kalır. Tıpkı, Ozan’ı Zeynep’ten korumak zorunda olduğu gibi Cihan şimdi de, Cansu’yu Deniz’den korumak zorundadır.
DUYGULAR FRENLENEMİYOR
Hazal, terapisti Ayşe’yi görmeye kliniğe gider. Aynı dakikalarda Harun da Ayşe’yi ziyaret için kliniktedir. Ayşe artık Cihan’a olan duygularını frenleyemez. İkili arasında tehlikeli bir yakınlık başlar. 18’inci doğum günü için Ece Seçkin’in sahneye çıktığı ihtişamlı bir parti veren Hazal ise Cansu için hayat boyu unutamayacağı bir hediye planlamıştır…

Yayın Günü: 21 Mart Pazartesi
Yayın Saati: 20.00 / 58. Bölüm – Yeni Bölüm…

KÜNYE:

YAPIM: ENDEMOL TÜRKİYE
YAPIMCI: HÜLYA VURAL, GÖKHAN TATARER, H.HAKAN EREN
YÖNETİCİ YAPIMCI: ÖZLEM YURTSEVER
YÖNETMEN: ALTAN DÖNMEZ
SENARİST: YILDIZ TUNÇ, MURAT LÜTFÜ, METİN ALİ
MÜZİK: AYŞE ÖNDER
GENEL SANAT YÖNETMENİ: NİLÜFER ÇAMUR
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: VOLKAN ASLAN

OYUNCULAR:

ERKAN PETEKKAYA (CİHAN), BARIŞ FALAY (HARUN), EBRU ÖZKAN (DİLARA), ŞÜKRAN OVALI (AYŞE),HÜMEYRA (MAHİDE) CİVAN CANOVA (RAHMİ), CEMAL HÜNAL (ALPER), NURSEL KÖSE (KERİMAN), GÜNEŞ EMİR (SOLMAZ), TOLGA TEKİN (ÖZKAN), ALİNA BOZ (HAZAL), LEYLA TANLAR (CANSU), BURAK TOZKOPARAN (OZAN), HÜMEYRA (MAİDE).

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da83 sorgu var. 0,528 saniyede yüklendi.