Ötesiz İnsanlar Dizisi – Samanyolu Tv

Ötesiz İnsanlar 41. Bölümü 10 Kasım  2014 Pazartesi Saat 21.00’de Samanyolu Tv’de
Sezon: 2

09 Kasım 2014 Pazar, 02:18
ÖTESİZ İNSANLAR (1)

Bir askerin ve başörtülü bir kızın 28 Şubat döneminin tüm engellemelerine rağmen verdikleri zorlu mücadeleyi ekrana getiren Ötesiz İnsanlar, yeni sezonda heyecan dolu bölümleriyle ekrana geliyor. Dizinin Pazartesi günkü 41. bölümünde;

Sanem’in anlattıkları karşısında duyduklarına inanamayan Elif, büyük şok yaşar. Sanem, bir çılgınlık daha yapar ve Deniz’i silahla vurarak ağır yaralar. Olayı duyan Sancar Albay ve Şenay bu durumu fırsata çevirmenin peşine düşerken Kudret Komutan, Sanem ve Deniz için beklenmedik bir teklifte bulunur. Geçmişe bir sünger çeken Elif ise Caner Hoca’nın yardımıyla okula devam etmeye başlar. Ancak üniversite rektörü Jale Hanım, Elif ve arkadaşlarını okuldan kovmak için tehlikeli bir oyun oynar. Bu oyun Elif’in hayatını değiştirecek bir sürprizi de beraberinde getirir.

Ötesiz İnsanlar, yeni bölümüyle 10 Kasım Pazartesi günü, saat 21.00’de Samanyolu TV’de.

ÖTESİZ İNSANLAR 41. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

28 Şubat postmodern darbesinin arka planında yaşanmış tüyler ürpertici olayları anlatan yeni dizi “Ötesiz İnsanlar”, Samanyolu TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçen 28 Şubat süreci, Türk televizyonlarında ilk kez bir dizide bu kadar detaylı bir şekilde anlatılıyor. 28 Şubat postmodern darbesi, üzerinden henüz 15 yıl geçmişken bir kez daha sorgulanıyor.

Ötesiz İnsanlar’ın 1. bölümünde;

Güzeller güzeli Elif, babasından gizlice girdiği üniversite sınavında Tıp fakültesini kazanır. Ancak Elif üniversite hayalleri kurarken babası Yılmaz, onu köyün hanım ağasının oğlu Durali’ye verir ve karşılığında da hatırı sayılır bir servetin sahibi olur.  Bölgede görev yapan genç teğmen Deniz tarafından yüreklendirilen genç kız gizlice İstanbul’a kaçmak isterken büyük bir tuzağa düşürülür. Anne Zeycan ise kızının hayatını kurtaracak sırrın peşindedir.

 

“Ötesiz İnsanlar”, 21 Kasım Perşembe günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de.

Etiketler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>