Ötesiz İnsanlar Dizisi – Samanyolu Tv

Ötesiz İnsanlar 46. Bölümü 15 Aralık 2014 Pazartesi Saat 21.00’de Samanyolu Tv’de
Sezon: 2

15 Aralık 2014 Pazartesi, 01:09
ÖTESİZ İNSANLAR (1)

Bir askerin ve başörtülü bir kızın 28 Şubat döneminin tüm engellemelerine rağmen verdikleri zorlu mücadeleyi ekrana getiren Ötesiz İnsanlar’ınPazartesi günkü 46. bölümünde;

Caner Hoca, aracına koyulan bombanın patlamasıyla hayatını kaybeder ve okulda gergin anlar yaşanmaya başlar. Patlamaya engel olamayan Elif, hocasını kaybetmenin acısını atlatamazken diğer bir yanda büyük bir kumpasla karşı karşıya kalır. Bombalı eylemi tezgahlayan Kudret Komutan ve Sancar Albay, olayı Elif’in üzerine yıkmaya çalışır. Bu hain planı öğrenen Deniz ise askerlik kariyerini tehlikeye atarak Elif’i kumpastan kurtarmak için büyük bir çaba sarf eder. Ancak Elif, adım adım ustaca tezgahlanmış oyunun içine çekilir.

Ötesiz İnsanlar, yeni bölümüyle 15 Aralık Pazartesi günü, saat 21.00’de Samanyolu TV’de.

ÖTESİZ İNSANLAR 46. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

28 Şubat postmodern darbesinin arka planında yaşanmış tüyler ürpertici olayları anlatan yeni dizi “Ötesiz İnsanlar”, Samanyolu TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçen 28 Şubat süreci, Türk televizyonlarında ilk kez bir dizide bu kadar detaylı bir şekilde anlatılıyor. 28 Şubat postmodern darbesi, üzerinden henüz 15 yıl geçmişken bir kez daha sorgulanıyor.

Ötesiz İnsanlar’ın 1. bölümünde;

Güzeller güzeli Elif, babasından gizlice girdiği üniversite sınavında Tıp fakültesini kazanır. Ancak Elif üniversite hayalleri kurarken babası Yılmaz, onu köyün hanım ağasının oğlu Durali’ye verir ve karşılığında da hatırı sayılır bir servetin sahibi olur.  Bölgede görev yapan genç teğmen Deniz tarafından yüreklendirilen genç kız gizlice İstanbul’a kaçmak isterken büyük bir tuzağa düşürülür. Anne Zeycan ise kızının hayatını kurtaracak sırrın peşindedir.

 

“Ötesiz İnsanlar”, 21 Kasım Perşembe günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de.

Etiketler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>