Fantastik Hikâyeler Makinesi ile mucitlerle tanışmaya hazır mısınız?

Vatanım Sensin Dizisinin Yeni Bölümü Neden Yayınlanmıyor?

Bordo Bereliler Suriye filminin vizyon tarihi belli oldu

Altın Petek’te ‘O piti piti’ kaybettirebilir!

Onur Baştürk “‘Bende Orta Direk Terbiyesi var’”

Müzik 19 Ocak 2017
14 views

‘Ömür Gedik’ den Farkım, Ben Kedilere Aşık Olmuyorum’

Armağan Çağlayan, sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2’de ekrana gelen  “Hepsi Bugün Oldu” programında gazeteci Onur Baştürk’ü ağırladı.

Armağan Çağlayan, Türkiye’de pek çok ünlü isime şarkı verdikten sonra kendi albümünü çıkaran Baştürk’e “Sence Türkiye’nin en iyi üç şarkıcısı kim?” diye sordu. Baştürk bu soruya, “Bence bir numara Sıla, ikinci Demet Akalın, üçüncü sıraya da Gülşen’i koydum şu anda” şeklinde yanıt verdi.

Program da konuşulan diğer konulardan biri de şarkıcıların yaptıklarını sosyal medyada paylaşmasıydı. Çağlayan, “Mesela Demet Akalın’lar şarkıları çalınca hemen sosyal medyaya koyuyorlar” söylemi üzerine Baştürk, “Yok, ben öyle birşey yapmam. Çünkü bana çok doğru gelmiyor. Bende ortadirek terbiyesi var. Ortalığa saçılıp bağırmayı çağırmayı sevmiyorum. Yaptım, buyrun derim en fazla” dedi.

Çağlayan aynı zamanda albüm yapan gazetecilerden örnek verirken Ömür Gedik’in ismini söyledi. Baştürk bunun üzerine, “Ömür Gedik’ten farkım, ben kedilere âşık olmuyorum” diyerek ekran başındakileri güldürdü.

Gündemin nabzını tutan program “Hepsi Bugün Oldu” hafta içi hergün saat 18.00’de teve2’de..

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da128 sorgu var. 0,272 saniyede yüklendi.