Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

ÖNDEN GİDENLER 1 Mayıs pazar Kanal 7’de

Tv'de Bu Hafta 30 Nisan 2016
437 views

ÖNDEN GİDENLER programının sunucusu,ÖNDEN GİDENLER programı nasıl bir program veya yarışma, ne zaman yayınlanacak ve ÖNDEN GİDENLER filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

MİRAÇ’IN MUCİZELERİ ÖNDEN GİDENLER’DE

 

Ömer Döngeloğlu’nun kendine has sunumu ile İslam Tarihi’nden merak edilenlerin konuşulduğu Önden Gidenler’de bu hafta Hz. Muhammed’in en büyük mucizelerinden biri İsra ve Miraç hadisesi Kur’an ve sahih hadisler ışığında konuşulacak.

 

Güncel olayların ve dini konuların hadisler ve Kur’an-ı Kerim rehberliğinde yorumlandığı  Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler’in bu bölümünde, Allah’ın Miraç Gecesi’nde Hz. Muhammed’i selamlaması ve arşa yükselmesinin fazileti anlatılacak. Bununla yanında Ömer Döngeloğlu; Miraç’la birlikte Hz. Muhammed’e verilen üç büyük müjde, Miraç’a yükselirken hangi bineğe bindiği ve Cebrail’in nebiler nebisi Hz. Muhammed’e İsra ve Miraç yolculuğunda nereye kadar eşlik ettiğinden söz edecek.

 

Ayrıca programda Miraç gecesinde yapılması gereken ibadetler, Miraç’ın hediyeleri, Hz. İbrahim’in, Hz. Muhammed’e Miraç’taki tavsiyesi Önden Gidenler’de olacak.

 

Bu hafta Atikali Camii İmam Hatibi Önder Soy, Kur’an-ı Kerim ziyafeti ile Önden Gidenler’de ağırlanacak.

 

Asr-ı saadetten tabloların ekrana yansıtıldığı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler her Pazar 11:00’de canlı yayınla Kanal 7’de…

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da81 sorgu var. 0,283 saniyede yüklendi.