22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

ÖMER DÖNGELOĞLU İLE ‘’SAHUR VAKTİ 8 haziran Çarşamba Kanal 7’de

Tv'de Bu Hafta 08 Haziran 2016
236 views

HZ. MUHAMMED’İN GÖLGESİNDE SOLUKLANDIĞI BAHÇE

Bir Ramazan geleneği haline gelen ’Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti’ bu yıl da Kanal 7 ekranlarında oruç tutmaya hazırlanan izleyicilerin sahur sofralarına misafir oluyor. Programda bu gece Hz. Muhammed’in ilk eşi Hatice Tül Kübra’nın Hz. Muhammed’e olan sevgisi, merhameti ve sadakati anlatılıyor. Bunun yanında Hz. Muhammed’e ilk iman eden, hem eşi hem de yol arkadaşı olan Hz. Hatice’nin gördüğü gizemli rüyanın hikâyesi konuşuluyor. Ayrıca ‘Resulullah’ın İzinde’ bölümünde; Hz. Muhammed’in, Medine’de sık sık zaman geçirdiği gölgelik bahçesinden merak edilen görüntüler ekrana taşınıyor.

Ramazan ayına özel sohbetler, Hz. Muhammed’in yaşamından örnekler, yol arkadaşlarının hayat hikâyeleri; İslam tarihine damgasını vuran olaylar Ömer Döngeloğlu’nun kendine özgü anlatımıyla sahur sofralarına eşlik ediyor. Ayrıca Mimar Sinan Camii Müezzini Hafız Ahmet Sarıkaya, Kur’an’ı Kerim ziyafeti ile programa konuk oluyor.

İslam tarihinden ibretlik sahneler, Ramazan ayının sevinci, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, mağfiret ve afiyet için edilen dualar Ramazan boyunca ‘Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti’nde…

Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti Ramazan ayı boyunca her gece 01.00’de Kanal 7 ekranlarında…

 

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,404 saniyede yüklendi.