O Ses Türkiye’nin İkizleri Hayran Bıraktı


O Ses Türkiye - Cemal Ve Soysal Dilmaç... paylaşan: OSesTurkiye
541 kez izlendi, 19 Kasım 2013 Salı

İşte o performans…

Ses Türkiye’nin yeni bölümünde ikiz kardeşlerin performansıyla yer yerinden oynadı! Artvinli ikizler Cemal ve Soysal kardeşler O Ses Türkiye’de favoriler arasına girdiler.

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Cemal ve Soysal kardeşler gecenin en çok konuşulan isimleri oldular.

Artvin’li olan Cemal ve Soysal kardeşler Karadeniz türküsü olan Karşıya Çifte Çamlar türküsünü yorumladılar.

Şarkının henüz başında bütün jüri üyeleri döndü. Karşılaştıkları sahneyle şaşkına dönen jüri üyeleri performansın ardından ikizleri kapabilmek birbirleriyle kıyasıya yarıştılar.

O Ses Türkiye’nin yeni bölüne damga vuran ikiz kardeşler Cemal ve Soysal kardeşler uzun süre aralarında konuştuktan sonra Gökhan’ın takımına katılmaya karar verdiler.

ikizler

Etiketler: Cemal ve Soysal Dilmaç Cemal ve Soysal Dilmaç 'ın Yaşı Kaç? Cemal ve Soysal Dilmaç Biyografisi Cemal ve Soysal Dilmaç Boyu Cemal ve Soysal Dilmaç Dizileri Cemal ve Soysal Dilmaç Filmleri Cemal ve Soysal Dilmaç fotoğrafları Cemal ve Soysal Dilmaç Hangi Okuldan Mezun Oldu? Cemal ve Soysal Dilmaç Hayatı Cemal ve Soysal Dilmaç Kimdir? Cemal ve Soysal Dilmaç Resimleri Cemal ve Soysal Dilmaç Röportajı Cemal ve Soysal Dilmaç Sevgilisi Cemal ve Soysal Dilmaç Sinema Filmleri Cemal ve Soysal Dilmaç Yeni Dizi Cemal ve Soysal Dilmaç Yeni Dizisi O SES TÜRKİYE O Ses Türkiye Programı Hangi Gün Oynuyor? O Ses Türkiye Programı İlk Fragmanı İzle O Ses Türkiye Programı İzle O Ses Türkiye Programı Jenerik Müziği O Ses Türkiye Programı Kaç Bölüm Yayınlandı? O Ses Türkiye Programı Ne Zaman Başlayacak O Ses Türkiye Programı Oyuncuları O Ses Türkiye Programı Resimleri O Ses Türkiye Programı Saat Kaçta Başlayacak O Ses Türkiye Programı Saat Kaçta Oynuyor O Ses Türkiye Programı Şarkısı O Ses Türkiye Programı Tekrarı Hangi Gün O Ses Türkiye Programı Videosu ve Fragmanı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz