O Hayat Benim Dizisi – Fox Tv


O Hayat Benim 56. Bölümü ile 24 Mayıs 2015 Pazar Saat 20.15’da Fox Tv’de
Sezon: 2

17 Mayıs 2015 Pazar, 02:02
o-hayat-benim-dizisiO Hayat Benim dizisinin oyuncuları,O Hayat Benim dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve O Hayat Benim dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Efsun, kardeşi Bahar ve Gelincik yokuşu komşuları ile piknikte eğlenirken aniden yere yığılır. Kendinden geçen Efsun hastaneye götürüldüğünde sarsıcı bir sonuçla karşılaşalır. Şanssızlık genç kızın yakasını bırakmamış ve hastalığı çok ciddi bir safhaya ulaşmıştır. Efsun yolun sonunda görünmektedir çünkü böbrek nakli gerekmektedir.

Bahar, Sultan ve gelincik yokuşu sakinleri bir yandan, Mehmet Emir diğer yandan uygun donör arayışına girer.

Efsun’un hastalığı herkesi mutsuz etse de bu durumu fırsata çevirmeyi düşünen kötü niyetli bir tek kişi vardır. Hülya Efsun’un hastalığını bahane edip tekrar, kovulduğu Mehmet Emir’in köşküne döner.

Hülya’nın planı Efsun’un  sağlığına kavuşması dahilindedir ancak Mehmet Emir tüm varlığını kendisine devrederse…

O HAYAT BENİM 56. BÖLÜMÜ  FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

O HAYAT BENİM 56. BÖLÜMÜ  RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

O Hayat Benim Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

o-hayat-benim-50-bölüm-00002Fox TV’nin sevilen dizisi O Hayat Benim‘in sezon finali tarihi netleşti!

Pazar akşamları Pastel Film yapımcılığında ekrana gelen, başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar ve Sinan Albayrak’ın paylaştığı, bu hafta 56. bölümüyle ekranlara gelecek olan O Hayat Benim dizisi, 60. bölümüyle 28 Haziran’da sezona ara verecek ve Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek.

O Hayat Benim, sezon finaliyle 28 Haziran’da Fox’ta!

Oya Başar Hangi Rolde O Hayat Benim Dizisine Dahil Oluyor?

oya-başar-o-hayat-benimFOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem ve Ceren Moray’ın paylaştığı diziden Yeşim Ceren Bozoğlu ayrıldı.

Dizide Nuran karakteri bu akşam ki bölümde ortadan kaybolacak ve cesedi buluncak. Nuran karakteri ölerek diziden ayrılacak.

Oya Başar ise Nuran’ın kız kardeşi olarak diziye dahil olacak.

O Hayat Benim yeni bölümüyle bu akşam 20.15’te FOX’ta!

O Hayat Benim Oyuncusu Ceren Moray’dan Açıklama

ceren-morayFOX ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisinde Yeşim Ceren Bozoğlu’nun diziden ayrılmasıyla ilgili gazetelerde çok ağır iddialar yer almiştı.

Rol arkadaşı Ceren Moray bu durumla ilgili twitter hesabından Ceren Moray iddialara ilişkin bir fotoğraf yayınlayarak fotoğrafın altına şu sözleri söyledi: ”Her sabah ordayım, genel de her akşamda ordayım. Set diyoruz aslında ama ev gibi. Burda yazan hiçbir şey olmadı evimde!”

‘O Hayat Benim’ yeni bölümüyle Pazar akşamı 20.00’da FOX’ta!

yesim_ceren_bozoglu_haber_o_hayat_benim

 

Yeşim Ceren Bozoğlu O Hayat Benim Dizisinden Neden  Ayrıldı ?

20574_o-hayat-benim-23-bolum-foto-galeri_851818Fox Tv’nin sevilen dizisi O Hayat Benim’deki kriz sonrası Yeşim Ceren Bozoğlu basın açıklaması yaptı!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisinde bir süredir yaşanan gerginlik sonrası ortaya yeni iddialar ortaya atılmıştı. Bu yeni iddialar üzerine Yeşim Ceren Bozoğlu basın açıklaması yaptı. Dizinin 49. bölümünü çektiğini ve dizi setine veda ettiğini açıkladı.

‘Peki Nuran karakteri ölecek mi yoksa yerine başka bir oyuncu mu gelecek’?

Dizide Nuran karakterini canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu’nun yerini usta oyuncu Oya Başar alacak.

Bu durumun dizide nasıl bir etki yaratacağı merak konusu.

O Hayat Benim yeni bölümüyle bu akşam 20.15’te FOX’ta!

O Hayat Benim’e Oya Başar Sürprizi

oya-başar-o-hayat-benimFOX’un sevilen dizisi O Hayat Benim’in kadosuna yeni bir oyuncu dahil oldu!

Pazar akşamları Pastel Film yapımcılığında ekrana gelen, başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Sinan Albayrak’ın paylaştığı O Hayat Benim dizisinin kadrosuna; Olacak O Kadar programıyla uzun yıllar ekranlarda olan, daha sonra Ailemin Kralı ve son olarak Roman Havası dizisinde rol alan başarılı oyuncu Oya Başar dahil oldu.

O Hayat Benim yeni bölümleriyle Pazar akşamları FOX’ta!

Yeşim Ceren Bozoğlu, O Hayat Benim’den Ayrılıyor mu?

yesşim-ceren-bozoğluO Hayat benim ile izleyicisi dün gelen haber ile şoka uğramıştı. Çünkü dizinin bel kemiği  Nuran; yani Yeşim Ceren Bozoğlu dizisinden ayrılacağını Twitter üzerinden açıklamıştı. Bugün ise Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsen Olmaz programında konuya açıklık getirildi.

Bu duruma çok üzldüğünü belirten Oya Aydoğan şu açıklamayı  yaptı: “Dün telefona sarılıp dizinin yapımcısını aradım, iddialar doğru mu diye. Bak sana kimi veriyorum diyerek telefona Yeşim Ceren’i verdi. Yeşim Ceren Bozoğlu, ‘Aile arasında böyle şeyler olur, konuştuk anlaştık ben diziden ayrılmıyorum’ dedi” diyerek söylentilere açıklık getirdi.

O Hayat Benim’de ŞOK Ayrılık !

Yeşim Ceren Bozoğlu "O Hayat Benim" Dizisinden Ayrılıyor

Yeşim Ceren Bozoğlu “O Hayat Benim” Dizisinden Ayrılıyor

FOX’un pazar akşamları yayınlanan ve sevilen dizisi O Hayat Benim‘den şok bir ayrılık haberi geldi.

Geçtiğimiz günlerde Edibe karakterine hayat veren Nurşim Demir’in diziden ayrıldığı haberi gelmişti.

Bugün ise büyük bir bomba ortaya çıktı.

Dizinin can damarlarından olan ve Nuran karakterine hayat veren Yeşim Ceren Bozoğlu diziden ayrıldığını açıkladı.6

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun neden diziden ayrıldığını konusunda henüz bir bilgi yok.

Öyle yada böyle dizinin Nuran’sız büyük kan kaybedeceği ortada.

Neler olacağını ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Anıl Koldaş

O Hayat Benim’den Önümüzdeki Sezon İçin Vize

O-HAYAT-benimFOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray ve Yeşim Ceren Bozoğlunun paulaştığı Pazar akşamlarının reyting rekormeni dizisinin bu sezon sonunda ‘sezon finali’ yapacağı ortaya çıktı.

Dizinin dün yayınlanan yeni bölümünün ardından O Hayat Benim resmi twitter sayfasından dizinin asıl hikayesinin yeni başlayacağını ve gelecek sezonda da devam edeceğini duyurdu.

O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar akşamı 20.15’te FOX’ta!

Erdal Cindoruk O Hayat Benim Dizisinde

erdal--cindorukFOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun paylaştığı Pazar akşamlarının sevilen dizisine, daha önce ‘Kurtlar Vadisi’, ‘Avrupa Yakası’, ‘Gümüş’, ‘Kadın İşi Banka Soygunu’, ‘Genco, ‘Kızıl Elma’ gibi dizi ve filmlerde rol alan usta oyuncu Erdal Cindoruk dahil oldu.

O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar akşamı 20.15’te FOX’ta!

O Hayat Benim Oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu Setde Kaza Geçirdi

yeşim-ceren-bozoğluO Hayat Benim” Dizisinde Başarılı sanatçı yüksek tansiyonlu, kavgalı gürültülü bir Nuran sahnesi çekerken görünmez bir kaza yaşadı.

Yeşim Ceren Bozoğlu o anları şu sözlerle anlattı: “Sahneyi oynamaya başladık, finale doğru ben geriye doğru adım atarken birden topuğumda feci bir acı hissettim. O sırada da tam bağırıyorum rol icabı ‘Allah kahretsin diye’. O bağırma resmen çığlık oldu ve sahneden çıktım ama nasıl olduysa oyuncu algısı yönetmenimiz ‘kestim’ diyene kadar donup kalmışım. Ne zaman ki kayıt durdu; aman Allahım ben feryat figan, inanılmaz bir acı. Apar topar acile getirdiler.”

Medivia Hastanesi acil servisine kaldırılan Yeşim Ceren Bozoğlu’nun çivi batan topuğuna Dr. Yılmaz Öztorun tarafından 5 dikiş atıldı.

Televizyonda En Çok Hangi Diziler Reklam Alıyor?

Televizyonda-En-Çok-Hangi-Diziler-Reklam-AlıyorEn çok reklam alan diziler açıklandı ve listede Kanal D dizilerinin ağırlıkta olması dikkat çekti.

Yazın başlayan ve ilgiyle izlenen Ulan İstanbul en çok reklam alan dizi konumunda. 4 yıldır Muhteşem Yüzyıl‘ın açık ara olduğu zirvenin yeni sahibi Ulan İstanbul oldu.

Aynı gün yayınlanan Karadayı ise gün 1.si olmasına rağmen reklam alma sıralamasında listenin gerilerinde kaldı.

Cuma akşamlarının zirve yarışında yer alan Karagülve Medcezir listede yer almazken reytinglerde geride kalan Diğer Yarım reklam sıralamasında listenin ilk onunda.

Yıllardır ekranlarda olan Kurtlar Vadisi Pusun ise daha önce zor girdiği listenin üst sıralarına Kanal D’ye geçtikten sonra yükseldi.​

Ulan İstanbul 132
Küçük Ağa 130
Kurtlar Vadisi Pusu 129
Arka Sokaklar 128
Benim Adım Gültepe 119
Kara Para Aşk 119
Karadayı 114
Diğer Yarım 114
Kaçak 106
O Hayat benim 99

Furkan Söğüt – Televizyon Dizisi

Pastel Film’in yapımcılığında gerçekleşen ve Pazar akşamları FOX Türkiye’de ekrana gelen O Hayat Benim dizisinde ayrılık yaşandı.

Yıldız Hülya Bilban’ın yönettiği ve Gül Abus Semerci-Yelda Eroğlu’nun senaryosunu kaleme aldığı O Hayat Benim dizisinde Semra karakterini canlandıran Gülsen Tuncer, diziden ayrılma kararı aldı.

Son olarak Unutulmaz dizisinde rol alan usta oyuncu Ayla Algan, sevilen dizinin 24.bölümünde dahil olacak.

********

O Hayat Benim : Bir gün en yakın bildiklerinizin size ait olan her şeyi çaldıklarını öğrenseydiniz… İşte bu cümleyle başlıyor FOX’un iddialı dizisi “O Hayat Benim”. Başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu ve Ceren Moray’ın paylaştığı dizide bir hayatın nasıl çalınabileceğine şahit olacağız. Kız kardeş rolünde izleyeceğimiz Ezgi Asaroğlu ve Ceren Moray ise bu hikayenin iki önemli kahramanı. Güzellikleri ve oyunculuklarıyla göz dolduran iki oyuncu, hayat, aşk ve aile kavramlarını da sorgulatacaklar ekran başındaki izleyiciye.

Keremcem ise bu iki güzel kadın ve geçmişin acıları arasında sıkışıp kalmış gizemli ve başarılı iş adamı  rolüyle hayranlarının beğenisini kazanacak.

İlgili Aramalar

15 Yorum

 1. Gulnara

  16 Nisan 2015 at 20:31

  Ben bu dizini Bakuden izliyorum cok sevdim fakat artik Atesle Bahar evlensinler sonra ne olacaksa olsun yaziktir Atese

 2. jadore@mail.ru

  16 Mart 2015 at 12:31

  Bence muziklerden basqa her sey kotu.Konu sacmalandi artik

 3. nazlı

  25 Ocak 2015 at 23:26

  bu dizi son bölümde iyice saçma bir yere gitti uzatmak için abarttınız seyirciyi aptal yerine koymanız hiç hoş değil mektupta torunum bahar diyor konuyu uzatmak için saçmalanıyor lütfen biraz seyirciye saygı gösterin

 4. kemal eren

  02 Ocak 2015 at 01:49

  Bahar’in yaşadığı kabus ne zaman bitecek nurhan efsun 300 bölüm daha bu pisliklerine devam edecekler mi?
  Hıyanet hainlik yalan dolan iğrençliğin şerefsizliğin doruk noktası.. Garip olan da bu meziyetlerin muteber elzem ve saygın ve elit olarak yönetmence ele alınması ve buna rağmen de reyting yapan bir senaryo ve dizi… Demek ki gerçekten ebedi değerlerin  toplumca da yitirilmesi.
  dizide nuran efsun ve babasının rol-karakterleri itibariyle daha ne kadar senaryoda bahar’ın ve ailesinin kabusu olarak yaşatılacak?
  “colombo bizdeki versiyonu “”galip derviş”” bu da dizi fakat her bölümde en kompleks cinayet hırsızlık o bolum içinde isleniyor ve sonlanıyor.”
  “Fakat,”” o hayat benim”” de o kadar vaariz delil ve olaya rağmen katiller dolandırıcılar hala yakalanamıyor. Ya dizi yine devam etsin fakat nurhan’in efsun un yaptıklarının cezasını çektikleri hali neden konu olmuyor. Kötülerin de rezil bir yaşamı olduğu sergilensin ki. Topluma olumlu mesajlar verilsin. Lütfen.”

 5. kemal eren

  02 Ocak 2015 at 01:47

  Yesim ceren bozoglu
  Nami-diger “nuran” (kağıthane nin cadısı)

  Rol yapmasına gerek yok ki doğal hali bu. Rol cuk oturmuş o yüzden doğallığı ile basarili azlediliyor. Yoksa hickimse bu kadar mümikleri sesi ruh hali ile böylesi yansıtamaz. Rol olarak.
  Asil, kasting kimse onu kutlamak gerek. senaryodaki karaktere göre aktris bulmak zor is. Tekrar tekrar kutluyorum kast editörünü. Ancak bu kadar olur. bir basarili tiyatrocu bu karakteri böylesi örtüşerek rolu yasatamaz. Nuran da aslında hayatta bu aktrisle. Bir anlamda. Efsun için de ayni şeyleri tekrarlamama gerek yok. Cuk oturmuş tam bir getto varoş eziği. Yitiği.
  KASTİNG EDİTOR SUPER…
  ASİL TAKDİRİ HAKEDENLER GERİ PLANDA. MAALESEF

 6. suzanna

  02 Aralık 2014 at 05:11

  Herkes aptal iki tane cahil kadın akıl küpü mü yani? Saçma sapan bir dizi birde bu kadar çirkin kızları nereden bulmuşlar ya

 7. Gülşen

  22 Eylül 2014 at 09:25

  Çok güzel bir dizi!! Oyuncular hepsi cok halika, cok iyi,
  yeni bölüm için hafta sonunu sebirsizlikle bekliyi)) Başarılar tüm kadroya!!!)))

 8. Asya

  09 Eylül 2014 at 19:43

  Evet
  Yeni dizilerde rolumu kabul edicem galiba

 9. birsen

  07 Eylül 2014 at 23:18

  Bence Baharın annesinin ortaya çıkması çok saçma.İyice saçmaladılar bence….

 10. hayriye

  28 Ağustos 2014 at 23:05

  Yaaaa okadar guzel bir diziki tekrar tekrar izliyorum. Sakin bu dizi bitmesin…

 11. Esra

  18 Temmuz 2014 at 01:49

  Dizideki oyuncuların hepsini çok beğeniyorum hepsi çok başarılı ama dikkat çekmek istediğim biri var ozan güler. Ona bayılıyorum çok başarılı bence ve rolünü çok iyi oynuyo #ozangüler seni seviyorum ozannnn

 12. Vüsale

  03 Haziran 2014 at 18:15

  Azerbaycanda da sevilerek izlenir bu dizi.Növbəti bolumleri sebrsizlikle gözleyirik.

 13. cafer kayalar

  27 Mayıs 2014 at 20:43

  çok güzel fillim baharın üvey annesi çok güzel oynuyor efsun sen varya tamam eziksin ateş iyi sin ama baharın üvey babası sesiz ama çok iyi karısına hasta oldum ya

 14. dila

  11 Mayıs 2014 at 23:17

  Dizileri uzatmak için izleyiciler bu kadar aptal yerine konulmaz.Bahar kadar saf insan kalıdı mı ki…Evi terkediyor gururundan Ateş’i aramıyor.

 15. Buse

  10 Mart 2014 at 18:05

  Eğer Baharın öz evladı açıklanmaz ise dizi sıkıcı olmaya başlayacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Haberler Teması. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz