Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

“Nursel’in Mutfağı”, 19 Nisan Salı Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 17 Nisan 2016
512 views

“Nursel’in Mutfağı”, 19 Nisan Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!

“NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA
TOKAT LEZZETLER VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’nda konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konukları Ayhan Uluekmekçi ve Feriha Çöllü olacak. Ayhan Uluekmekçi ve Feriha Çöllü, Tokat mutfağına özgü “Aşaltı”, “Cevizli Kadayıf”, “Güveçte Yaprak” ve “Cevizli Haşhaşlı Burma” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 19 Nisan Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,349 saniyede yüklendi.