25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

“Nursel’in Mutfağı”, 16 Haziran Salı Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 14 Haziran 2015
415 views

“NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA
BOLU LEZZETLERİ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

 

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlıyor.

 

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’na konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Meryem Ertan olacak. Meryem Ertan, Bolu’ya özgü “Cevizli Açma Tatlısı”, “Yoğurtlu Bakla Çorbası”, “Orman Kebabı”, “Keşli Cevizli Mantı” yapacak.

 

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

 

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 16 Haziran Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,289 saniyede yüklendi.