Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Vatanım Sensin 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

“Nursel ile Ramazan Sofrası”, 7 Haziran Salı Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 06 Haziran 2016
381 views

Her yöreye ait farklı Ramazan lezzetlerinin sunulacağı “Nursel ile Ramazan Sofrası”, 7 Haziran Salı saat 12.00’de Show TV’de!

“NURSEL İLE RAMAZAN SOFRASI”NDA BUGÜN BURSA YEMEKLERİ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel ile Ramazan Sofrası” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. “Nursel ile Ramazan Sofrası”, Ramazan ayı boyunca her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden Ramazan’a özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

“Nursel ile Ramazan Sofrası”nın ikinci bölümünde Bursa lezzetleri mutfaklara taşınıyor. Nursel Ergin’in konuğu Ümmühan Tunca, Bursa’ya özgü “Kestaneli Bademli Pilav”, “Muradiye Çorbası”, “Sakızlı Kebap” ve “Dilber Dudağı” yapacak.

Nursel Ergin’in, Ramazan ayı boyunca her gün yayınlanacak programında, artık ev hanımlarının kendi evlerine konuk olacak. Ev hanımlarının kendi yörelerine ait leziz yemekler ve Ramazan’a özel tariflerin ekrana taşınacağı programda; konuk olunan ailenin tüm fertleriyle bereketli bir Ramazan Sofrası hazırlanacak.

Ramazan’a özel yemeklerin yapıldığı ve tariflerinin paylaşıldığı Nursel ile Ramazan Sofrası sıcak atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı Ramazan lezzetlerinin sunulacağı “Nursel ile Ramazan Sofrası”, 7 Haziran Salı saat 12.00’de Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da87 sorgu var. 0,311 saniyede yüklendi.