“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Nurgül Yeilçay’lı Muhteşem Yüzyıl Kösem Fox Tv’de mi?

Dizi Magazin 16 Ağustos 2016
387 views

Muhteşem Yüzyıl Kösem Yeni sezonda hangi kanalda?

Tüm dünyada toplam 300 milyon seyirciye ulaşan “Muhteşem Yüzyıl”ın devamı olarak çekilen “Kösem Sultan” dizisinin yeni sezon öncesi hazırlıkları tam gaz sürüyor. 30. bölümde Star TV ile ipleri koparan yapım şirketi Tim’s, FOX‘la prensipte anlaştı. Son imzalar öncesi kanalın yapımcı Timur Savcı‘ya önerdiği bölüm başına 1 milyon 300 bin TL’lik ücret ise bütçelerin düşürüldüğü, ödeme güçlüklerinin yaşandığı dizi sektöründe şok etkisi yarattı.

Uçankuş’tan Birsen Altuntaş’ın haberine göre 4. Murat dönemini anlatacak ve yeni bir proje olarak baştan tasarlanan dizide“Kösem Sultan”ın 40’lı yaşlarını Nurgül Yeşilçay, oğlu 4. Murat’ı Metin Akdülger, diğer rolleri Burak Yamantürk, Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. M. Çağatay Tosun‘un yöneteceği dizi için genç yıldız Ece Çeşmioğlu da görüşülen adaylar arasında…

TEM Stüdyoları yıkılacağı için dekorları Hadımköy’e taşınan ve bu nedenle çekimleri bayram sonrasına kalan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan” dizisinin, yurtdışı satışlarından dolayı FOXta 39 bölüm yayın garantisi bulunuyor.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da83 sorgu var. 0,345 saniyede yüklendi.