“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

N’olur Ayrılalım’ın Final Haberi Üzdü

Dizi Magazin 09 Ağustos 2016
910 views

Anıl koldaş, N’olur Ayrılalım dizisinin finalini değerlendirdi.

Yaz dizilerinin birçoğunda görülen ”bir türlü patlamayan bomba” hali yüzünden sezona kimin devam edeceğini, kimin bir anda ortadan kaybolacağını kestirebilmek çok zor bir iş haline geldi. Yani tutmaz dediğimiz zirvede yer alırken, kesin tutar dediğimiz ilk 10’lara bile giremez oldu. Bunun birçok sebebi var elbette ancak belki de temel sorun; her dizinin birbirine benzer olması, sanki kopya koyunmuşcasına davranıyor olmasıydı. Bu durum derin bir mevzu. O yüzden pas geçiyorum.

Bahsi geçen bu yaz dizilerinin içerisinde belki de en talihsiz başlangıcı yapan yapım olan ve FOX ekranlarında yayınlanan N’olur Ayrılalım dizisi ile ilgili gece saatlerinde şok bir haber geldi. Uçankuş’un servis ettiği habere göre; FOX diziyi bitirme kararı aldı.

Dizinin talihsizliği darbe girişiminin olduğu akşam yayınlanması ve bu yüzden bir anda gümbürtüye gitmesiydi. N’olur Ayrılalım ile aynı talihsizliği yaşayan başka bir yapım da TRT1’de başlayan Hangimiz Sevmedik. O da ilk bölümden sonra bir türlü ekrana gelmedi,gelemedi.

Habere göre ; dizinin yeterince reklam alamamasından ve bu sayede yarattığı maddi sıkıntıdan dolayı şikayet eden FOX dizinin sonlandırılmasına karar vermiş. Yani nasılsa yaz dizisi diye kolayca harcama yolu seçilmiş diyebiliriz.

Bu arada şunu da ekleyelim, yapım şirketinden ”evet bitiyor” ya da ”hayır bitmiyor” gibi bir açıklama gelmiş değil. Ancak ateş olmayan yerden duman çıkmaz sözünü aklımıza getirdiğimizde, doğru olma olasılığının yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Açıkcası diziyi takip eden birisi değilim. Ancak şu devirde ”bu dizi reklam almıyor, bitsin.” şeklindeki bir bahane ile karşılaşan her yapımı savunurum. Bu da o amaç ile yazılmış bir bilgilendirme yazısı zaten.

Sonuç olarak; N’olur Ayrılalım dizisinin severlerini üzecek hatta dizinin ismini kullanıp ”N’olur Bitmesin” şeklinde kelime oyunu yapılmasına neden olabilecek bir haber geliyor gibi.

Geçmiş olsun ne diyelim.

ANIL KOLDAŞ

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,478 saniyede yüklendi.