İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

Ne Olacak Bu Aile İşi Dizisinin Hali?

Dizi Magazin, Editörden 04 Mart 2016
1.755 views

Anıl Koldaş, Aile İşi dizisinin düşük reytinglerini değerlendirdi. Yoksa Aile İşi Bitecek mi?

Ülkemizdeki dizilerin neredeyse tamamında silah,kavga, entrika, yasak aşk, çarpık ilişki gırla gidiyor. Yani izlenebilmek ve ilgi çekebilmek adına bu tür olaylara ağırlık veren dizilerimiz genel olarak beklediği karşılığı alıyor. Beklenen karşılığı alamayan yapımlar ise sessiz sedasız şekilde ekrana veda ediyor.

Ancak bizim ihtiyacımız olan dizilerin entrika içeren değil de saflık ve samimiyet içerenler olduğunu bilsek de, elden bir şey gelmiyor. Bu konuda bir elin parmağını geçmeyen örneklerin de beklenen cevabı alamadığı ve bir anda ortadan kaybolduğunu görmekteyiz. Buna örnek olabilecek bir yapım Aile İşi diyebiliriz

ATV’nin çarşamba günleri yayınlanan Eve Dönüş’ün yerine getirdiği yeni dizisi Aile İşi için işler iyi gitmiyor.

Kadrosunda Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren, Füsun Demirel,Murat Akkoyunlu, Can Bonomo ve Sait Genay gibi isimlerin olduğu yapımın daha 3 bölümü ekrana geldi. İlk iki bölümü ile idare eder bir reyting alan yapım dün gece yayınlanan bölümü ile tam anlamıyla şok yaşadı.

Yapımdan önce yayınlanan Galatasaray-Akhisar Belediyespor maçı yüzünden beklenenden 45 dakika daha geç başlayan yapım, bu durumdan inanılmaz kötü şekilde etkilendi.

İlk iki bölümü ile ilk 5 içinde yer alan ya da buraları zorlayan yapım, bu hafta TOTAL’de ilk 20’nin, AB ve ABC’de ilk 15’in dışında kalarak hayal kırıklığı yarattı.

Ülkemizde gülmeye bu kadar ihtiyaç varken, böyle yapımlar neden izlenmez anlamadım gitti. Kadro iyi, hikayenin bir şekilde gideri var. Güzel kelime oyunları, aşk sahneleri var. E daha ne olacak? İlla Aşk-ı Memnuvari çarpık ilişkilerin yaşanması mı gerekiyor yani?

Maç yüzünden yenen tokadın acısını ilerleyen haftalardaki sonuçlarla göreceğiz.

aile_isi_3bolum (4)

Ama bu gidiş hayra alamet değil vallahi.

Aile İşi her an yalan olabilir yani.

Aman diyelim.

ANIL KOLDAŞ

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da88 sorgu var. 0,561 saniyede yüklendi.