Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Vatanım Sensin 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Nazlı Sultan Kayaaslan Yarışmadan Neden Ayrıldı?

Tv Magazin 01 Ekim 2015
1.203 views

Tv8 ekranlarının vazgeçilmez programlarından biri olan ve büyük bir ilgiyle izlenen İşte Benim Stilim All Star, tüm hızıyla devam ediyor.

All Star sezonunda dikkat çeken yarışmalardan biri olan Nazlı Kayaaslan, stili ile jürinin ve izleyicilerin ilgi odağı olmuştu. Nazlı Sultan Kayaaslan,  hafta başından beri çekime katılmadı. İki gün boyunca ulaşılamayan Kayaaslan’la ilgili açıklama bugün Öykü Serter’den geldi. Serter “ Bir kayıp ilanımız var malumunuz, Nazlı Sultan Kayaaslan sevdiğimiz favori yarışmacımızdı. Kendisinden haber aldık, en son Nurella’da söylemişti “Nişanlısın sen” demişti. İnanılmaz şekilde düğün hazırlıkları yapıyor dolayısıyla buraya vakit ayıramayacağından bir tercih yapmak zorunda kaldı ve yarışmadan ayrılmak istedi. Bizde anlayışla karşıladık. Nazlı Sultan Kayaaslan ile yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Mutluluklar diliyoruz” dedi.

Nazlı Kayaaslan’da , sosyal medya hesabından açıklama yaparak konu ile alakalı yanlış yorumların yapılmamasını rica etti. Herhangi bir elenme durumunun söz konusu olmadığını belirten Kayaaslan, yarışmadan ayrılmadan önce tazminatını ödediğini, kendisini destekleyen herkese de teşekkür ettiğini açıkladı.

Nazlı Kayaaslan bir yıldır birlikte olduğu Umut Akbulut ile bir ay önce evlilik kararı aldığını fakat, yarışma ile hazırlıkların bir arada gitmeyeceğini düşündüğü  için  yarışmadan vazgeçtiğini açıkladı.

Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

Aslen Mersinli olan Nazlı Sultan Kayaaslan 25 yaşında. Beren adında bir kızı var. Nazlı, kızına çok düşkün bir anne. Siyah rengi çok seviyor ve küpelerinden vazgeçemiyor. Ellerini beğeniyor ama kollarını beğenmiyor. Dünya mutfağını öğrenip bir restoran açmak istiyor. Utangaç bir yapısı olduğunu ve bunu değiştirmek istediğini söylüyor. Gezmeyi çok seviyor ve dünyadaki bütün ülkelere gitmek istiyor, hatta aya bile. En büyük çılgınlığı ise uçaktan paraşütle atlamak

loading...


Yorumlar
  • ali

    ya bu kadın kimde haberini yapıyorsunuz yazık ya
    sizlere saygımdan yazmıyorum haber değeri delik 10 krş etmeyen haber

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da99 sorgu var. 0,893 saniyede yüklendi.