25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Mutlu Ol Yeter Dizisinin Basın Lansmanı Yapıldı

Dizi Magazin 03 Nisan 2015
973 views

12 Nisan Pazar günü ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak Mutlu Ol Yeter dizinsin basın toplantısı yapıldı.

ALİ ATAY: “SICAK BİR MAHALLE İŞİ YAPIYORUZ. NORMALLİKLERİN ARASINDA KENDİNE HAS BİR DİLİ OLAN KEYİFLİ, ENTERESAN BİR İŞ OLDU…”

ASLI ENVER: “SETTE ÇOK EĞLENİYORUZ. KOMEDİ OYNAMAKTAN ÇOK KEYİF ALDIM…”

 “MUTLU OL YETER”in basın toplantısı 2 Nisan Perşembe günü yapıldı. Basın toplantısında Ali Atay, Aslı Enver, Ertan Saban, Öner Erkan başta olmak üzere tüm oyuncu ve yapım kadrosu yer aldı. Basının sorduğu sorulara esprili yanıtlar veren ekip, herkesi kahkahaya boğdu.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Mutlu Ol Yeter”in  yönetmen koltuğunda  Kerem Çakıroğlu oturuyor. Senaryosunu Ali Demirel,  Barış Erdoğan, Volkan Sümbül, Yiğit Özgür’ün yazdığı ‘‘Mutlu Ol Yeter’’ kaliteli espri anlayışını ekran karşısına taşıyor.

Mutlu Ol Yeter Dizisi Oyuncuları

Mutlu Ol Yeter Dizisi Oyuncuları

Hikâye:

İstanbul’un pek bilinmeyen İstasyon mahallesinde yaşayan Can’ın hayattaki tek hedefi çocukluk aşkı Zeynep’le evlenmektir. Zeynep’in bu aşktan haberi bile yoktur.  Can’ın önündeki en büyük engel mahallede çok sevilen ama aslında dünyanın en kötü adamı olan Güneş’tir. Can Güneş’le rekabet etmeye çalışırken Babür isimli biri gelir. Garip gelenekleri olan, adı sanı duyulmamış bir ülkeden gelen Babür Can’a rahmetli babalarının sıkı dost olduğunu söyler ve iş aramak amacıyla Can’ın yanına yerleşir. Can’ın Güneş’le mücadelesinde ona destek olan Babür’ün gizli bir ajandası vardır; eski bir kan davası yüzünden Can’ı en mutlu gününde öldürmek.

Aslı Enver, Ali Atay, Ertan Saban ve Öner Erkan

Aslı Enver, Ali Atay, Ertan Saban ve Öner Erkan

Aslı Enver, Ali Atay, Ertan Saban ve Öner Erkan

Aslı Enver, Ali Atay, Ertan Saban ve Öner Erkan

Aslı Enver ve Ali Atay

Aslı Enver ve Ali Atay

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,527 saniyede yüklendi.