Güncel Survivor 2017 Anketi. Sizin Favoriniz Kim? (5. Hafta)

16 Şubat 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Rojda Demirer Genç Oyunculara Destek Oluyor

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (17 Şubat 2017 Cuma)

Muhteşem Yüzyıl Kösem 37. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Dizi Resimleri, Fragmanlar 29 Aralık 2016
192 views

#MuhteşemYüzyılKösem
Yeni Bölümüyle
30 Aralık Cuma 20.00’de


Sultan Murad, Farya’nın evlenme isteğini öğreniyor! Sarayda hızlıca yayılan bu haber Kösem Sultan’ın kulağına gidiyor! Hamamda ölümle burun buruna gelen Gülbahar Sultan konuşmuyor! Kösem Sultan, iyice köşeye sıkışıyor! Gevherhan Sultan, Silahdar’dan hesap soruyor! Âtike Sultan ise Silahdar’ın kalbindeki kişinin peşine düşüyor!

Farya, Kösem Sultan’ın kendisine oynadığı oyunu öğreniyor! Kösem Sultan bu işi kökten çözmeye karar veriyor! Kösem Sultan, Şehzade Kasım’ın günahını örtmeye çalışırken korkunç bir hadise meydana geliyor! Sultan Murad ise her şeyi öğreniyor!

Sultan Murad, Farya’nın evlenme isteğini öğrenir. Farya bu konuda ciddi olduğunu ve hayatında başka kadın olmasını istemediğini söyler. Sultan Murad, Farya’nın bu restine ne cevap verecektir? Hamamda ölümle burun buruna gelen Gülbahar Sultan, cariyeyi nereye sakladığını söylemez. Kösem Sultan ise çaresiz, teklifini kabul etmek zorunda kalır.

Âtike Sultan’ın Silahdar’a âşık olduğunu öğrenen Gevherhan Sultan, Silahdar’a hesap sorar. Âtike Sultan ise Silahdar’ın kalbindeki kişinin peşinin düşecektir. Hatta bu konuda bir tahmini bile vardır.Kösem Sultan, Farya’nın hamile kalmaması için önlem alır. Bunu öğrenen Farya, Kösem Sultan’la yüzleşir. Farya’nın ehlileşmeyeceğini düşünen Kösem Sultan bu işi kökten çözmeye karar verir.

Gülbahar Sultan, sarayda kalmasının karşılığında, sakladığı cariyeyi Kösem Sultan’a teslim eder. Kösem meselenin kapandığını düşünürken, haremde gerçekleşen korkunç bir hadiseyle Sultan Murad her şeyi öğrenir…Sultan Murad kardeşi hakkında ne hüküm verecektir?

#MuhteşemYüzyılKösem
Yeni Bölümüyle
30 Aralık Cuma 20.00’de

Muhteşem Yüzyıl Kösem 37. Bölüm Resimleri


loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da122 sorgu var. 0,411 saniyede yüklendi.