“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 2 Mayıs Pazartesi Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 30 Nisan 2016
477 views

Pazartesi günü yayınlanacak olan programda bu hafta; “İstihare nedir, istihare nasıl yapılır”, “başkasına istihare yaptırılabilir mi”, “rüyalar gelecekten haber verebilir mi”, “başa gelebilecek kötülükler rüyada görülebilir mi”, “Hz. peygamber rüyaları nasıl tabir ederdi”, “Peygamber Efendimizin gördüğü rüyalar ve sırları”, “dinimize göre kadın ve erkek eşit midir”

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati programının sunucusu,Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati programı nasıl bir program veya yarışma, ne zaman yayınlanacak ve Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

BAŞA GELEBİLECEK KÖTÜLÜKLER RÜYADA GÖRÜLEBİLİR Mİ?

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” ile Pazartesi sabahları izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş güzel dinimiz İslam’ın faziletlerini Show TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın kendine özgü sunumu ve sıcak sohbetiyle canlı olarak ekranlarınıza gelen “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde ayet ve hadisler ışığında İslam’ın  bireysel ve toplumsal hayata etkileri örnekleriyle birlikte gözler önüne seriliyor.

Pazartesi günü yayınlanacak olan programda bu hafta; “İstihare nedir, istihare nasıl yapılır”, “başkasına istihare yaptırılabilir mi”, “rüyalar gelecekten haber verebilir mi”, “başa gelebilecek kötülükler rüyada görülebilir mi”, “Hz. peygamber rüyaları nasıl tabir ederdi”, “Peygamber Efendimizin gördüğü rüyalar ve sırları”, “dinimize göre kadın ve erkek eşit midir” ve “Müslüman dünyasında kadın neden hep geri planda” gibi sorulara yanıt aranacak, dualar edilip sizlerden gelecek sorular da yanıtlanacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 2 Mayıs Pazartesi sabahı saat 08.00’de Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,324 saniyede yüklendi.