#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Miraç Kandili Özel 3 Mayıs Salı Kanal 7’de

Tv'de Bu Hafta 03 Mayıs 2016
503 views

MİRAÇ KANDİLİ EYÜP SULTAN CAMİİ’NDE KARŞILANIYOR

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed’in Allah’ın huzuruna çıkarıldığı Miraç Gecesi’nin fazileti Eyüp Sultan Camii’nden yapılacak Miraç Kandili Özel programıyla Kanal 7’de ihya edilecek. Miraç Kandili Özel programı, ünlü mevlithan ve hafızların Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler, mevlitler ile gecenin huzurunu Kanal 7 ekranında izleyenlere aktaracak. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığını yapacağı gece, Eyüp Sultan Camii’nden canlı yayınla ekrana gelecek.

Hz. Muhammed’in Allah’ın huzuruna çıktığı ve Müslümanlara çok önemli hediyelerin müjdelendiği mübarek gecenin açılış konuşmasını ve duahanlığını Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yapacak. Eyüp İlçe Müftüsü Dr. Muhammer Ayan okuyacağı Kur’an-ı Kerim ve mevlitlerle programda yerini alırken, ilahi grubu da seslendirecekleri ilahilerle ve tesbihatla gecenin manevi atmosferini ekran başındaki izleyicilere yaşatacak.

Eyüp Sultan Camii’nden canlı yayınla gerçekleştirilecek Miraç Kandili Özel programı Salı akşamı saat 20:30’da Kanal 7 ekranlarında olacak…

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,388 saniyede yüklendi.