Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Meryem Uzerli’ye Yurtdışı Desteği

Dizi Magazin 01 Mayıs 2015
978 views

Muhteşem Yüzyıl’da oynadığı Hürrem Sultan karakteri ile birçok ülkede tanınan ve sevilen Meryem Uzerli diziden ayrılmasının üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala konuşulmaya devam ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Karadağ’a gideceği haberleri yapılan oyuncu için son günlerde başka haberler de geldi. Macaristan’da RTL Klup kanalında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi 2.sezon finalini yapmış geçen hafta. Meryem Uzerli’nin canlandırdığı Hürrem karakterinin meşhur zafer yürüyüşü sahnesinde reytinglerin artması ve oyuncunun performansı Uzerli’yi haftanın kadını seçtirmiş ülkede.

Bir başka haber ise oyuncunun oldukça popüler olduğu Rusya’dan geldi. 6 ay süren uzun oylama sonucu güzel oyuncu en sevilen oyuncular arasında yer aldı. Vk.com’da yapılan oylamalar sonucu Uzerli, Ian Somerhalder, Jensen Ackless ve Natalia Orerio gibi dünyaca ünlü isimlerle birlikte en sevilen oyuncu seçildi.

Son haber ise Muhteşem Yüzyıl’ın en çok izlenen dizi olduğu Polonya’dan geldi. Dizinin reytinglerindeki artış sonucu oyuncularla da ilgilenmeye başlayan basın Meryem Uzerli’nin hayatını mercek altına aldı. Uzerli hakkında haber yapan dergilerden biri olan Tv14 Magazine, oyuncunun geçirdiği zor dönemleri ve güçlü bir kadın olduğunu yazdı.

https://twitter.com/ememre

loading...


Yorumlar
  • Alice

    Bu Meryem layık değil

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,567 saniyede yüklendi.