Medcezir Dizisi – Star Tv

MedCezir 66. Bölümü ile 27 Mart Cuma 2015 Saat 20.30’da Star’da
Sezon: 2

27 Mart 2015 Cuma, 01:23
medcezir dizisi

Altınkoy yine karışıyor!
Sude’nin bebeğinin babası kim?
Yaman’ın sürprizi Mira’yı çok mutlu ediyor.

Yaman’ın Mira’ya yaptığı sürpriz, Mira’yı çok sevindirir. Bu coşku, Yaman’ın verdiği zor kararın yükünü de hafifletecektir. Ancak, bu mutluluğun sesini Narlıçeşme’nin gürültüsü bastırır. Birden bire kendilerini, komşu evin hayat hikayesinin tam ortasında bulurlar.

Sude’nin test sonuçlarının yankısı Kenan’a ulaştığında, Kenan bunun kaderin kendisine verdiği ikinci bir şans olduğunu hisseder ve, biran önce Sude ile konuşmanın yollarını arar.

Sude’nin elinde tuttuğu test sonucu, herkesin elini yakan bir alev topuna dönerken, Asım Şekip Kaya’nın öfkesi bu ateşle büyüyecektir

Yaman’ın kendisinden habersiz burs çekini bozmasından Selim’in haberi olur. Yaman’la aralarındaki mesafenin giderek büyümesinden huzursuzdur.

Mira’ya sürpriz yapma şansını Yaman yüzünden kaçıran Orkun eskisinden daha hırslı bir şekilde Sude’nin kapısını çalar. Aynı saatlerde Kenan da Altınkoy’dadır, ve Asım test sonucu yüzünden çok öfkelidir. Yaman ve Mira Sude’nin arabasını terk edilmiş olarak bulduklarında, Sude’nin esrarengiz kayboluşuyla ilgili bütün gözler, Kenan’a ve Asım Şekip Kaya’ya çevrilir.

MEDCEZİR 66. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Medcezir Yönetmen : Ali Bilgin
Medcezir Senaryo : Ece Yörenç
Medcezir Sanat Yönetmeni : Murat Güney
Medcezir Müzik : Toygar Işıklı
Medcezir Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Şebnem Dönmez, Murat Aygen ve Can Gürzap

medcezir

Cihan Şimşek, Medcezir Dizisinde

CİHAN-ŞİMŞEKMedcezir dizisine 64. bölümden itibaren son olarak Beni Böyle Sev dizisinde rol alan Cihan Şimşek  ve sevilen Nurcan Eren katılıyor. Cihan Şimşek dizide Ali karakterine hayat verirken, Nurcan Eren’de Süreyya karakterine hayat verecek.

Medcezir’de Mira Polise Teslim mi Oluyor?

Medcezir dizisinde dün akşam 62. bölümde neler oldu? Medcezir’de Mira’nın vurduğu Kenan Koper öldü mü? Medcezir’de Mira Kenan Koper’i vurduğunu polise itiraf ederken, suçu üstüne alan Yaman ise gözaltına alındı.

Medcezir dizisinin 27 Şubat Cuma akşamı yayınlanan 62. bölümünde Mira Yaman’ın abisi Kenan’ı vurunca ortalık toz duman oldu! Yaman bu zor olayda abisi Kenan ve Mira arasında kalırken, suçu üstüne aldı. Abisini kendisinin vurduğunu polise söyleyen Yaman gözaltına alındı.

Yaman Mira ve annesinin olduğu eve gelince abisi Kenan’ı vurulmuş şekilde yerde yatarken, Mira’yı ise elinde silahla gördü. Hemen Mira’nın elinden silahı alan Yaman, sevgilisinin oradan uzaklaştırılmasını istedi. Mira ise Kenan’ı annesine zarar vermemesi için vurmuştu.

Barış Falay - Çağatay Ulusoy - Medcezir 63. Bölüm 009

Selim ise Yaman’a bu yaptığının kahramanlık değil aptallık olduğunu söyledi. Mira’nın bu suçu annesini kurtarmak için yaptığını ve nefsi müdafaya girdiğini ve belki de ceza almadan kurtulacağını söyleyen Selim, Yaman’dan suçu üstüne almamasını istedi. Ancak Yaman, Mira’nın gözaltına bile alınmasını istemediğini söyleyerek bunu redddeti ve suçu üstlendi. Yaman’ın Selim’den son isteği ise Mira’ya sahip çıkması oldu.Çağatay Ulusoy (Yaman) Medcezir 63. Bölüm

Yaman demir parmaklıkların arkasına girerken, abisi Kenan ise ölüm kalım savaşı veriyordu. Diğer yandan Mira yaşadığı olayın şokunu üzerinden atamazken, Yaman’ın suçu üstüne almasını içine sindiremedi. Ancak dizinin son sahnesinde Mira karakola giderek Kenan Koper’i kendisinin vurduğunu itiraf etti. Mira’nın bu suçtan nasıl kurtulacağı ise önümüzdeki hafta 63. bölümde belli olacak.

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’a Bir Ödül Daha

Cagatay-ulusoy-serenay-sarıkayaTürkiye Gençlik Ödülleri kapsamında Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, internet üzerinden yapılan oylama sonucunda yılın en iyisi seçildi.

Türkiye’nin yetenekli genç girişimcilerinin yer aldığı ‘Genç Liderler Buluşması ve Türkiye Gençlik Ödülleri’ İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ödüle layık görülen Gülse Birsel, Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy ile Manga grubu tören alanında hazır bulunurken,Meryem Uzerli barkovizyondan teşekkürlerini iletti. İnternet sitesinden halka açık yapılan oylamada 6 milyon 75 bin 971 kişi, ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü Serenay Sarıkaya’ya verirken ‘En Sevilen Kadın Oyuncu’ kategorisinde oyunu Meryem Uzerli’den yana kullandı. ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü de Çağatay Ulusoy aldı. Serenay Sarıkaya’yla Çağatay Ulusoy, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sevenleri ikiliyle fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar. Sarıkaya, ödülünü aldıktan sonra tören alanını güvenlik görevlilerin eşliğinde terk etti.

İzleyici Medcezir’den Sıkıldı Mı?

medcezir-oyunculukStar’ın cuma geceleri yayınlanan dizisiMedcezir‘den kötü haber var !

Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya‘nın olduğu Medcezir 2.sezonunda reyting anlamında büyük düşüş yaşıyor.

Önceki bölümlerinde Karagül‘le birlikte zirveyi paylaşan Medcezir son haftalarda ilk 5’e zor girer hale geldi.

6 Şubat’ta yayınlanan 59.bölüm TOTAL’de 2. AB’de 5.oldu.

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan 60.bölüm TOTAL bölümünde 5. AB grubunda 4.oldu.

Dün gece yayınlanan 61.bölüm TOTAL grubunda 6. AB grubunda 5.oldu.

Dizinin özellikle TOTAL izleyicisi tarafından yavaş yavaş terkedilmeye başladığını görüyoruz.

Oysa ki ; Mira ve Yaman’ın ayrı kalmasına dayanamayan senaristlerimiz bu ikiliyi yeniden birleştirmiş, hatta birleştirmenin düzeyini erotizm anlamında iyice yükseltmişti.

Bu durumun yanı sıra hem Sude,hem Selim hikayenin yükselen noktalarında iyiden iyiye yer almaya başladı.

Bu yükseliş ve heyecan unsurlarına rağmen izleyicilerin diziden sıkıldığı aşikar.

Bir çok dizi severin twitter üzerinden yazdıkları da bu sıkıntıyı doğrular nitelikte.

Bakalım Medcezir yeniden yükselebilecek mi ?

TOTAL izleyici kaçmaya devam ederse , AB izleyicisi de sıkılmaya devam ederse zor gibi sanki.

Anıl Koldaş

Çağlar Eruğrul Medcezir Kadrosuna Katıldı

çağlar-ertuğrulStar TV’nin sevilen gençlik dizisi Medcezir‘e yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Ay Yapım imzalı başrollerinde Serenay Sarıkaya ,Çağatay Ulusoy , Hazar Ergüçlü , Taner Ölmez , Barış Falay gibi başarılı isimlerin yer aldığı Medcezir’e, Benim İçin Üzülme, Boynu Bükükler,Kurt Seyit ve Şura ve Beyaz Karanfil dizilerinde rol alan Çağlar Ertuğrul dahil oldu.

Yakışıklı oyuncu dizide İnanç Pars karakterine hayat verecek.

Medcezir yeni bölümü ile Cuma akşamı 20.30’da Star TV’de!

Medcezir Romanya Televizyonunda

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya - Medcezir 51.bölüm 79

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya

Başrollerinde Serenay Sarıkaya,Çağatay Ulusoy,Mine Tugay ve Barış Falay’ın yer aldığı Medcezir dizisi Pakistan ve Bulgaristan’dan sonra Romanya’da da yayına başlıyor.

Türk dizilerinin ülkedeki bir numaralı kanalı olan Kanal D Romanya’da yayınlanacak dizi 12 Aralık’da ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak.Dizi ülkede Yaman adıyla yayınlanacak.

Serenay Sarıkaya Medcezir ile Büyük Bir Sıçrama Yaptı

Lale Devri dizisinden sonra Serenay Sarıkaya Medcezir ile çok bir çıkış yakaladı.

Geçen sezonun yıldızı en çok parlayan oyuncuların başında Serenay Sarıkaya geliyor.

Medcezir‘de Çağatay Ulusoy‘la iyi bir ikili olan ve gençlerin sevgilisi haline gelen Serenay Sarıkaya bölüm başına 30 bin TL kazanıyor..

Medcezir 35. Bölüm 006

Mine Tugay, Medcezir’den Neden Ayrıldı?

Söylemezsem Olmaz programının sunucularındanDuygu Çetinkaya, canlı yayında çarpıcı bir iddia ortaya attı ve ünlü oyuncu Mine Tugay’ın “Medcezir” dizisinden neden ayrıldığını canlı yayında açıkladı…

Çetinkaya’ya göre şok ayrılığın perde arkasında; dizinin yönetmeni Ali Bilgin ile dizide Sedef rolüyle Mine Tugay’ın kardeşini canlandıran Defne Kayalar’ın aşkı var. Duygu Çetinkaya’nın iddiasına göre; dizinin yönetmeniyle aşk yaşayan Defne Kayalar’ın rolü arttırılınca sette huzursuzluklar başlamış ve Mine Tugay dayanamayıp diziden ayrılmış.

Medcezir-27.-Bölüm-00003Medcezir’de Sorun Yok! Herşey Yolunda!

Medcezir, Seul Drama Ödülleri’nde En İyi Dizi dalında Gümüş Ödül’e layık görüldü ve ülkemizi en güzel şekilde temsil etmeyi başararak,bizleri onurlandırmıştır.

Uluslararası gösterilen ilgiye,ödüle ve başarıya sahip çıkıp,desteklemek gerekirken ardından ekibin anlaşılamadığına dair söylentiler oluşması hem ekibi hem de severlerini haliyle üzdü.

Ece Yörenç ise sosyal medya hesabından konuya

” Yalan haber yapanlar üzülecek biliyorum ama

28 Yorum

 1. efebatın

  13 Aralık 2014 at 14:32

  medcezirinbolumlerini hic kaçirmam vemedceziri canim kadar severim. Medceziri sevmeyen varsa dunyanin farkinda değildir.

 2. nehir

  29 Ekim 2014 at 18:13

  Ya medcezir çok güzel bir dizi cumaları iple çekiyorum fragmanlarıda öyle keşke hiç bitmese çağatay ve serenayı çok seviyorum hep böyle devam etsinler

 3. AYGUL FB_LI

  29 Temmuz 2014 at 21:58

  (kiss)

 4. AYGUL FB_LI

  29 Temmuz 2014 at 21:57

  :)

 5. AYGUL FB_LI

  29 Temmuz 2014 at 21:56

  mecezir dizisine cayilirim:)

 6. halide

  25 Mayıs 2014 at 15:06

  Bu dizideki Orkun karakterine bayiliyorum bi de bu son bolumdeki Haleyle olan sahnesini cok begendim. Herkes Cagatay icin izliyorsa ben Metin icin izliyorum l:)))

 7. duygu nur

  04 Nisan 2014 at 16:14

  medcezir dizisine bayılıyorum. dizidike mira olmak isterdim yani serenayyyyyyyyyyyyyy sarıkayaaaaaaaaaaaa

 8. CEREN SAHRA

  21 Mart 2014 at 10:06

  Ada geldiği için izliyoruz çünkü DEMET ÖZDEMİR İ çoooooooooooooooook seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzz

 9. esma

  10 Şubat 2014 at 18:53

  merhaba ben esma bu dizi benim herşeyim bunu beyenmiyenlere yazıklar olsun yani

 10. medcezir

  26 Ocak 2014 at 16:11

  pazar günleri saat 16.00 da

 11. rabia

  24 Ocak 2014 at 18:42

  BU DİZİ GERÇEKTEN ÇÖK GÜZEL

 12. talha

  24 Ocak 2014 at 09:05

  hani bazı insanlar uyuşturucu bağılısı olurya bende medcezire bagımlı oldum hiç bir bölümünü hiç kaçırmadım

 13. talha

  24 Ocak 2014 at 09:03

  yaman la mira benim en üst favorim bu ikiliye bayılıyorum

 14. Tolga

  19 Ocak 2014 at 12:37

  Ben hayatımda hiçbir diziyi bu kadar takip etmedim helal olsun oyunculuklar çok iyi ayrıca kendi hayatlarında yapılan yanlışlar onları ilgilendirir ve düzeltilmeyecek hatalar değil eleştirirken özel hayattan değilde dizi üzerinden yaparsak o zaman eleştiri olur ;)

 15. Sanane

  14 Aralık 2013 at 20:59

  Yaa Eylülüm çok tatlı <3 <3 <3

 16. sevda

  07 Aralık 2013 at 18:34

  selam…. ban yamani cok cekici ve mirane cok gozal ve eylul cok kiskanc boloyorom.mart cok sevimli.

 17. alex

  29 Kasım 2013 at 09:48

  arkadşlar dizinin yayınlandığı gün başka bir dizim var tekrar günü ne zaman

 18. alik

  25 Kasım 2013 at 19:23

  Bayiliyorum MedCezir Icin asla bashkalarina uyupda bu diziyi yari yolda birakmayin. bunu gibi dizi yok olmaz,olabilmez,olmiyacak,olmamalidir. bu diziye ayit olan tahtda bir baskha dizide olamaz,olmamalidir.
  seni seviyorum Cagatay Ulusoy & Serenay Sarikaya ayni anda Medceziri’d

 19. Buraya ayit olmayan

  25 Kasım 2013 at 19:19

  Bu dizi cok cok guzel en basindan Bir Ask Hikayesine bakiyordum bu dizi cikti artik buna bakiyorum Bir Ask Hikayesinden 10 kat daha guzel dizi.

 20. zahra

  24 Kasım 2013 at 19:01

  medjezirin tekraki yok mu ? lutfan ….

 21. Dizib

  17 Kasım 2013 at 01:48

  Bilmiyorum ama benim hic hosuma gitmedi bu dizi.

  • Uzayli

   25 Kasım 2013 at 19:12

   Dizip sen ne alniyorsun diziden bu dizi 1 numara

 22. peyman

  16 Kasım 2013 at 15:43

  tekrare yokmo medjezirin?
  lotfan sitada anatin
  tesekorlar

 23. berfin ergön

  04 Kasım 2013 at 23:48

  kimse doğduğunda bağımlı olarak doğmuyor herkezin kendi seçimi hayat bu ne getirir bilemeyizki lütfen eleştirirken daha dikkatli olalım

 24. cariban

  21 Ekim 2013 at 19:28

  su uyusturucu bagimlisi oyunculari bas rol oynatip buzi dizilere nifret etdirmeyin.bas rolu ornek oyuncular oynamali,bagimlilar yok.

  • emreli-emre

   25 Kasım 2013 at 19:17

   Lan sen ne diyorsun Bu rolun basrol gayer iyi Cagatay Ulusoy icin bayiliyorum hayraniyim. hic bu diziyi durdurmayin cok guzel hic bir bolumununu kacirmami seyrediyorum

  • berat

   24 Aralık 2013 at 00:21

   bencede allah akıl dağıtırken kaçırmış sırayı.
   CCCCCCAAAAAAAARRRRRERİİİİİİBBBBBBAAAAANNNNNNN

  • aybüke

   12 Nisan 2014 at 11:59

   Ya bi kes sesini ne uyuşturucu bagımlılığından bahsediyosun sen. Çağatay’ın suçsuz olduğu kanıtlandı bunları bilmeden uydurmaca yapma anladınmı dizi zaten Çağatay için izleniyo

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz