Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Maral 14. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 06 Ekim 2015
734 views

Maral Bir Tercih Yapmak Zorunda

Maral: En Güzel Hikayem
Yeni Bölüm
8 Ekim Perşembe TV8’de!

MARAL: EN GÜZEL HİKAYEM

Yayın Tarihi : 8 Ekim Perşembe
Yayın Saati : 20.00

Yönetmen : Bahadır İnce
Yapımcı : Arzu Eğmir
Senarist : Gökhan Horzum
Görüntü Yönetmeni: Hakan Okumuş
Müzik : Cem Tuncer
Oyuncular : Hazal Kaya (Maral), Aras Bulut İynemli (Sarp), Ceyda Düvenci (Deniz), Murat Aygen (Hakan), Reha Özcan (Halis), İpek Bilgin (Canan), Can Nergis ( Yiğit), Gümeç Alpay (Aslı), Cankat Aydos (Tahsin), Elvan Boran (Nilüfer),

14.Bölüm
Maral, Sarp’a artık ona ait olmadığını ve hayatında başka birinin olduğunu göstermiştir. Sarp’a kendisinden uzak durmasını söylese de Sarp karşısına çıkmaya devam eder. Sarp Maral’ı başkasıyla görmeye dayanamasa da Maral’ın gönlünün hala kendisinde olduğundan emindir.
Hakan’ın geçmişten gelen bir hayalet olduğuna inanan Deniz, güvenlik müdürü Aziz’den Hakan’ı araştırmasını ister. Oğluyla ilgili alacağı haber Deniz’i allak bulak edecektir. Sarp’ın Luna’daki varlığından rahatsız olan Halis Feyman, Sarp’ın Luna’ya müdür olamayacağını göstermek için önüne engeller koymaya başlar.
Maral, Sarp’a Yiğit’le ne kadar mutlu olduğunu göstermeye çalışır. Yiğit ise Maral’la yeni bir yola girmek için adım atar ve ona evlenme teklif edecektir. Sarp’ın geri dönmesiyle aklı karışan Maral şimdi bir tercih yapmak zorundadır.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,378 saniyede yüklendi.