Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Vatanım Sensin 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Malum Bizans Filmine İsim Aranıyor

Dizi Galeri, Dizi Magazin, Kültür Sanat 13 Temmuz 2015
2.086 views

1 2 3 4 5

‘MALUM BİZANS FİLMİ’NİN ÇEKİMLERİ BULGARİSTAN’DA SÜRÜYOR!

'MALUM BİZANS FİLMİ'NİN ÇEKİMLERİ BULGARİSTAN'DA SÜRÜYOR! (1)İsmiyle ilgili yaşanan sıkıntı bir yana Gani Müjde’nin ‘Malum Bizans Filmi’ olarak anılan filmin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Set, İstanbul’dan sonra Bulgaristan’da devam ediyor. Başrollerini Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Gürkan Uygun, Ünal Yeter ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı komedi filmi, sezonun en iddialı projelerinden biri. 

loading...

1 2 3 4 5


Yorumlar
  • Mehmetcan

    Kahpe bizans yıllar önce oynamıştı mehmet Ali oynamıştı. Ama çok saçma film hatalar vardır uçak sahnesi kamera sahnesi göründü. Çok komik gani müjde çok Nefret ediyorum filmleri dizi çok saçma doğru dürüst dizi yapamadı.

    • Didem

      kardeş sen absürt komedi nedir bilir misin? gerçi bilmediğin çok belli oluyor. kahpe bizans absürt komedi alanında gayet başarılı bir filmdir. kameranın gözükmesi, uçağın geçtiği sahnenin kesilmeden yayınlanması vs. türüyle alakalı komik detaylardır hatta kamerayı özellikle göstermiş bile olabilirler. gani müjde’nin işlerini şu an ben de beğenmiyorum ama eski dizileri(kaygısızlar, baskül ailesi, ruhsar) ve de filmleri (arabesk, kahpe bizans) absürt komedi türünde şahane işlerdir.kahpe bizans filmini saçma bulman çok doğal çünkü yapılmak istenen de tam olarak bu. adı üzerinde “absürt”…

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,470 saniyede yüklendi.