İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

Lucifer 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Yabancı Diziler 24 Temmuz 2016
157 views

Lucifer 2. Sezon oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


Lucifer 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Her sezonunda 13 bölüm yayınlayacak olan dizi tüm hızıyla yayınına devam ederken diziyi izleyenler kendileri adına ufak bir fan grubu oluşturdu diyebiliriz. Şuan için ülke dışında yayın yapmayan dizi sadece kendi ülkesinde yayınına devam ederken dizinin gelecek vaad etmesi dizinin ülkemize geleceğini de düşündürmekte. Lucifer 2. sezon 19 Eylül Fox Tv’de başlıyor.

Lucifer Dizi Konusu: Fantastik yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi konusu itibari ile de özgünlüğünü korumakta. Bir şeytanın hayatını anlatan dizide Lucifer adlı şeytan işlerinden emekli olarak dünyaya yerleşmeye karar verir. Dünyaya yerleşen Lucifer burada bir bar işletmeye karar vermiştir. Los Angeles’in en iyi barına sahip olan Lucifer’ın bir arkadaşının öldürülmesinden sonra onu öldüren kişinin peşine düşer bu vesile ile etkileyemediği bir kadınla tanışmıştır. Bu kadın ise Los Angeles polis departmanında dedektif olarak işine devam etmektedir. Adamın yakalanması için kolları sıvıyan kadın ve Lucifer yaşanan bir olay neticesinde bu kadının hayatını kurtarmıştır. Kuralları çiğneyen Lucifer zamanla dünyaya ayak uydurmayı başarır ve insanların yaşadıkları şeyleri kendisinde de denemeye başlamıştır. Uyum neticesinde bazı özelliklerini yavaş yavaş kaybetmeye başlayan Lucifer bakalım diğer bölümlerde neler yapacak?
Lucifer 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıt verdiğimi bu konuda sizlere dizinin konusundan da bahsettik. Sizler için yararlı olması dileğiyle…


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,490 saniyede yüklendi.