İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

Lezzet Haritası, 19 Ocak Pazar günü saat 13.00’te Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 19 Ocak 2014
981 views

lezzet-haritasıEZGİ SERTEL, SAMSUN’UN YEREL LEZZETLERİNİ İZLEYİCİLERE TANITACAK 

Yapımcılığını C Yapım’ın üstlendiği, sunuculuğunu ise Ezgi Sertel’in yaptığı Lezzet Haritası programı Pazar günü yeni bölümüyle Show TV’de izleyicileriyle buluşacak. Ezgi Sertel, Anadoluyu il il, ilçe ilçe gezip, tadına doyum olmaz yöresel lezzetleri, binlerce yıllık yaşanmışlıkların sonucu olan gelenek görenekleri ve ülkemizin cennet köşelerini ekranlarınıza getirip yurdumuzun lezzet haritasını çıkaracak.

Sıcak üslubu ve doğallığıyla sofralarınıza konuk olan Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası geçmişten günümüze ilmik ilmik, desen desen bir kültür köprüsü kuruyor.  Anadolu’nun o eşsiz  mutfak kültürünün tüm incelikleri yeniden sizlerle buluşuyor

Lezzet Haritası‘nın Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümünde, milli mücadelenin ilk adımının atıldığı Samsun ilimiz yer alacak.

Fayton sefası, gondol gezisi, Karadeniz bölgesinin ilk ve en büyük hayvanat bahçesi, Mustafa Kemal ve arkadaşlarının milli mücadeleyi başlatmak üzere Samsun’a geldiği Bandırma Vapuru’nun benzeri olarak yapılan Bandırma Müzesi’nin yer aldığı Samsun bölümünde, Samsun’un yerel lezzetleri olan Keşkek, Nokul, Amisos Pidesi ayrıca yöresel lezzetlere ek olarak Baklan Türkleri’nin oynadığı en eski halk oyunları da Lezzet Haritası izleyicilerine tanıtılacak.

Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm renklerinin yer aldığı ve sıcacık bir sohbet eşliğinde sofraların kurulduğu Lezzet Haritası, Ezgi Sertel’in sunumuyla 19 Ocak Pazar günü saat 13.00’te Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da90 sorgu var. 0,341 saniyede yüklendi.