Küçük Gelin Dizisi – Samanyolu Tv

Küçük Gelin Dizisi 54. Bölümü ile 24 Kasım 2014  Pazar Günü saat 20.50’da Samanyolu Tv’de
Sezon: 2

22 Kasım 2014 Cumartesi, 06:26
kucuk-gelin-

Son anda kurtarılan ve ölümden dönen Zehra, bebeği aldırmak için onu annesinin götürdüğünü söyleyerek Melek’i zor durumda bırakır. Melek ne kadar itiraz etse de Nujin Ana herkesi şok eden bir kararla Zehra’yı Diyarbakır’a gönderir. Melek, Devran’dan bu duruma mani olmasını ister ancak Devran remi nikah kıyılması şartını koşar. Kızı için nikahı kabul etmekten başka çaresi kalmayan Melek, Devran’la nikaha oturur. Tam bu sırada ise Rojhat’ın peşinde olduğu Azad, konağa gelir ve nikahın kıyıldığını görür. Azad’ın sürpriz gelişi herkese büyük şok yaşatır.
Küçük Gelin, heyecan dolu yeni bölümüyle 23 Kasım Pazar günü, saat 20.20’de Samanyolu TV’de.

KÜÇÜK GELİN 54. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Dizinin Hikayesi:

Zehra (Çağla Şimşek), 14 yaşında, dünya güzeli, cıvıl cıvıl bir kızdır. Öğretmen olma hayalleri kuran Zehra, okuduğu kitaplardaki gibi hikayeler yazmak ister. Taa ki abisi Ferman, yörenin en büyük aşireti Kirmanlar’ın kızı Berfin (Burcu Yüce)’i kaçırana dek… Artık devreye töre girer ve kan dökülmemesi için Zehra’nın Kirmanlar aşiretine berdel olarak verilmesi kararlaştırılır.

İdealist bir öğretmen olan Melek (Gözde Mukavelat) ise, en parlak öğrencisi Zehra’nın okula gelmediği bir gün, berdel gelini olacağını öğrenince beyninden vurulmuşa döner. Bu evliliği engellemek için elinden geleni yapacaktır ve bu konuda en büyük yardımcısı, ailesini bile karşısına alacak kadar mert bir genç olan Azad (Orhan Şimşek)’dır. Melek bir yandan töre karşısında Zehra için uğraşırken, aslında bu olayın kendi hayatında ortaya çıkaracağı sırlara gebe olduğunu bilemez. Berdel gitmesiyle hayatında her şeyin sona erdiğini düşünen küçük Zehra’nın öğrendiği sırlar ise hem ona yeni kapılar açacak, hem de Kirmanlar’ın hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Etiketler

5 Yorum

 1. elif

  15 Mayıs 2014 at 14:30

  ben küçük gelini hiç kaçırmadan izliyorum inşallah film yıllarca sürer :) :)

 2. duygu nur

  04 Nisan 2014 at 16:09

  küçük gelin dizisine bayılıyorum. kaçırmadan izlerim inşallah yıllarca film hep sürer

 3. Senan

  18 Ocak 2014 at 15:13

  Küçük Gelin dizisinin 20.bölümünden tüyolar istiyorum lütfen rica ediyorum

 4. lilosche

  05 Ocak 2014 at 15:28

  bu diziyi cok seviyorum gunesi beklerken (:

 5. esma

  02 Kasım 2013 at 17:48

  azad çok yakışıklı hastayım ona ya =)=)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>