Küçük Gelin Dizisi – Samanyolu Tv

Küçük Gelin Dizisi 57. Bölümü ile 14 Aralık 2014  Pazar Günü saat 20.50’da Samanyolu Tv’de
Sezon: 2

14 Aralık 2014 Pazar, 11:00
kucuk-gelin-

Yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapan ve çocuk annelerin dramını konu alan Küçük Gelin dizisi,Pazar akşamı merakla beklenen 57. bölümüyleekrana geliyor.

Zehra, Melek’i kurtarmak için sinir krizi geçiren Devran’ı ikna etmeye çalışır. Zehra’yı dinlemeyen Devran, Melek’i bir odaya hapseder. Bu sırada hamile olan Zehra sancılanır ve hastaneye götürülür. Doktor Zeynep, Zehra’yı tedavi eder ve doğacak bebekle ilgili sürpriz bir haber verir. Rojhat ve adamları tarafından kurşun yağmuruna tutulan Azad ise gizlendiği kulübeden çıkmaya çalışırken Kadim yardıma gelir. Rojhat’ın elinden kaçmaya çalışan Azad bu kez Devran’ın yeni bir oyunuyla karşılaşır.

Küçük Gelin, heyecan dolu yeni bölümüyle 14 Aralık Pazar günü, saat 20.20’de Samanyolu TV’de.

KÜÇÜK GELİN 57. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Dizinin Hikayesi:

Zehra (Çağla Şimşek), 14 yaşında, dünya güzeli, cıvıl cıvıl bir kızdır. Öğretmen olma hayalleri kuran Zehra, okuduğu kitaplardaki gibi hikayeler yazmak ister. Taa ki abisi Ferman, yörenin en büyük aşireti Kirmanlar’ın kızı Berfin (Burcu Yüce)’i kaçırana dek… Artık devreye töre girer ve kan dökülmemesi için Zehra’nın Kirmanlar aşiretine berdel olarak verilmesi kararlaştırılır.

İdealist bir öğretmen olan Melek (Gözde Mukavelat) ise, en parlak öğrencisi Zehra’nın okula gelmediği bir gün, berdel gelini olacağını öğrenince beyninden vurulmuşa döner. Bu evliliği engellemek için elinden geleni yapacaktır ve bu konuda en büyük yardımcısı, ailesini bile karşısına alacak kadar mert bir genç olan Azad (Orhan Şimşek)’dır. Melek bir yandan töre karşısında Zehra için uğraşırken, aslında bu olayın kendi hayatında ortaya çıkaracağı sırlara gebe olduğunu bilemez. Berdel gitmesiyle hayatında her şeyin sona erdiğini düşünen küçük Zehra’nın öğrendiği sırlar ise hem ona yeni kapılar açacak, hem de Kirmanlar’ın hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Etiketler

5 Yorum

 1. elif

  15 Mayıs 2014 at 14:30

  ben küçük gelini hiç kaçırmadan izliyorum inşallah film yıllarca sürer :) :)

 2. duygu nur

  04 Nisan 2014 at 16:09

  küçük gelin dizisine bayılıyorum. kaçırmadan izlerim inşallah yıllarca film hep sürer

 3. Senan

  18 Ocak 2014 at 15:13

  Küçük Gelin dizisinin 20.bölümünden tüyolar istiyorum lütfen rica ediyorum

 4. lilosche

  05 Ocak 2014 at 15:28

  bu diziyi cok seviyorum gunesi beklerken (:

 5. esma

  02 Kasım 2013 at 17:48

  azad çok yakışıklı hastayım ona ya =)=)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>