Son Dakika
31 Ocak 2015 Cumartesi

Küçük Gelin Dizisi – Samanyolu Tv

Küçük Gelin Dizisi 62. Bölümü ile 18 Ocak 2015  Pazar Günü saat 20.50’da Samanyolu Tv’de
Sezon: 2

18 Ocak 2015 Pazar, 11:00
kucuk-gelin-

Küçük gelinlerin yaşadığı hayatı ve çocuk annelerin dramını konu alan Küçük Gelin, Pazar akşamı merakla beklenen 62. bölümüyle ekrana geliyor.

Karnındaki bebeği kaybettiğini gizleyen Leyla, Melek’le tartışırken merdivenlerden düşünce konaktakilere bebeğine bir şey olduğunu söyler. Leyla’nın bebeğini kaybettiği öğrenildiğinde olayın suçlusu olarak Melek gösterilir. Zehra annesini savunsa da kimse inanmaz ve Melek konaktan kovulur. Zehra, annesinden ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşarken Zümrüt, Zehra’yı da alarak doğuma kadar bağ evinde kalmaya karar verir. Kadim’in de orada tutulması sürpriz bir karşılaşmayı beraberinde getirir. Bu sırada Şehmuz, oğlu Devran’la ilgili önemli haberler alır. Ağır bir kriz geçiren Şehmuz, Azad’ı arayarak oğlunun kim olduğunu söylemek ister.

Küçük Gelin, heyecan dolu yeni bölümüyle 18 Ocak Pazar günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de.

KÜÇÜK GELİN 62. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Dizinin Hikayesi:

Zehra (Çağla Şimşek), 14 yaşında, dünya güzeli, cıvıl cıvıl bir kızdır. Öğretmen olma hayalleri kuran Zehra, okuduğu kitaplardaki gibi hikayeler yazmak ister. Taa ki abisi Ferman, yörenin en büyük aşireti Kirmanlar’ın kızı Berfin (Burcu Yüce)’i kaçırana dek… Artık devreye töre girer ve kan dökülmemesi için Zehra’nın Kirmanlar aşiretine berdel olarak verilmesi kararlaştırılır.

İdealist bir öğretmen olan Melek (Gözde Mukavelat) ise, en parlak öğrencisi Zehra’nın okula gelmediği bir gün, berdel gelini olacağını öğrenince beyninden vurulmuşa döner. Bu evliliği engellemek için elinden geleni yapacaktır ve bu konuda en büyük yardımcısı, ailesini bile karşısına alacak kadar mert bir genç olan Azad (Orhan Şimşek)’dır. Melek bir yandan töre karşısında Zehra için uğraşırken, aslında bu olayın kendi hayatında ortaya çıkaracağı sırlara gebe olduğunu bilemez. Berdel gitmesiyle hayatında her şeyin sona erdiğini düşünen küçük Zehra’nın öğrendiği sırlar ise hem ona yeni kapılar açacak, hem de Kirmanlar’ın hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Etiketler

5 Yorum

 1. elif

  15 Mayıs 2014 at 14:30

  ben küçük gelini hiç kaçırmadan izliyorum inşallah film yıllarca sürer :) :)

 2. duygu nur

  04 Nisan 2014 at 16:09

  küçük gelin dizisine bayılıyorum. kaçırmadan izlerim inşallah yıllarca film hep sürer

 3. Senan

  18 Ocak 2014 at 15:13

  Küçük Gelin dizisinin 20.bölümünden tüyolar istiyorum lütfen rica ediyorum

 4. lilosche

  05 Ocak 2014 at 15:28

  bu diziyi cok seviyorum gunesi beklerken (:

 5. esma

  02 Kasım 2013 at 17:48

  azad çok yakışıklı hastayım ona ya =)=)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>