“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Kiralık Aşk’ta #düğün Şok Etti? Peki Ama Neden? İşte O Sahneler

Dizi Magazin 25 Haziran 2016
896 views

Kiralık Aşk dizisinin sezon finalinde düğün bölümü izleyenler şaşırttı.


Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı fenomen dizi “Kiralık Aşk”, bu akşam yayınlanan bölümü ile sezon finali yaptı.

Herkesin büyük bir ilgiyle takip ettiği “Kiralık Aşk” dizisinde, uzun zamandır beklenen muhteşem düğün sahnesi sonunda gerçekleşti.

Defne, Ömer ile evliliğe adım adım yaklaşırken onları izleyen kalabalığın içinde kendisinin kiralık aşık olduğunu itiraf etti. Kiralık aşık olarak başlayıp gerçek aşka dönüşen olayın mutlu ya da mutsuz sonla biteceği gelecek sezonda öğrenilecek.


loading...


Yorumlar
  • Gaye

    Ben devamını açıklıyorum o zaman: Evlenecekler, imzalar atılacak ancak biri terk edip(Ömer olması kuvvetle muhtemel) İtalya’ya (hatta belki İz’in yanına) gidecek..1-2 bölüm onların orada kavgaları, vuslata erip ermeyecekleri konu olacak, sonra dönüp gelip kaldıkları yerden nasıl devam edemediklerini izletip 5-10 bölüm sonra bitecek….
    Ben bu filmi geçen yıl seyretmiştim ve adı da “Kiraz Mevsimi”ydi… Senarist kardeşim, müziğini, pekçok romantik sahneyi copy/past yaptınız da bu ne ya???bu kadar benzerlik de hayret yani..

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,481 saniyede yüklendi.