Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

KIR ZİNCİRLERİNİ Perşembe Show Tv’de

Tv'de Sinema, Video Galeri 12 Ağustos 2015
835 views

KIR ZİNCİRLERİNİ filminin oyuncuları,KIR ZİNCİRLERİNİ filminin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve KIR ZİNCİRLERİNİ filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

KIR ZİNCİRLERİNİ
(DANNY THE DOG)
13 AĞUSTOS PERŞEMBE/ 22.30
7+Şiddet Korku

“KIR ZİNCİRLERİNİ”
PERŞEMBE GECESİ SHOW TV’DE!

Yönetmenliğini Louis Leterrier’in yaptığı, Jet Li, Morgan Freeman, Bob Hoskins ve Kerry Condon gibi usta oyuncuların yer aldığı 2005 yapımı “Kır Zincirlerini” Perşembe gecesi Show TV’de!

Danny (Jet Li) hayatı boyunca köle gibi yaşamış, bir köpek gibi yetiştirilmiştir. Kendisine yemek, içmek ve dövüşmek dışında hiçbir şey öğretilmemiştir. Patronu / sahibi Bart onu yeraltı dövüşlerinde kullanmaktadır. Bir gün eski bir düşmanı arabasını makineli tüfekle tarayınca Bart komaya girer. Bunun üzerine Danny sahipsiz bir hayvan gibi ortada kalır. Hayata dair hiçbir şey bilmeyen ve bir çocuğun zekasına sahip olan Danny’ye kör bir piyano akortçusu (Morgan Freeman) sahip çıkar. Müziğin de yardımıyla Danny’ye yeniden hayatı öğretmeye başlar, ancak bu arada Bart komadan çıkmıştır ve bir gün Danny ile karşılaşır. Danny’nin eski ve yeni hayatı şimdi birbiriyle çatışacaktır.

“Kır Zincirlerini”, 13 Ağustos Perşembe gecesi saat 22.30’da Show TV’de!Kır Zincirlerini

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da99 sorgu var. 0,458 saniyede yüklendi.