25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Kazan Kazan 11 Ağustos Salı Atv’de

Tv'de Bu Hafta 09 Ağustos 2015
393 views

‘Kazanın doğurduğunu’ ispatlayan Yeni Yarışma
Kazan Kazan

Yayın Günü      : 11 Ağustos 2015 / SALI

Yayın Saati       : 23.00

 

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy’un sunumuyla ekrana gelen Kazan Kazan’da bu hafta, 30 yıllık evli olan Hülya – Sabri Çubukçu çifti yarışıyor. Yarışmacılar, kimi zaman sorularda zorlanırken, kimi zaman da kazanlarda risk alıp almamakta kararsız kalıyor.

 

Asıl sürpriz ise Hülya Hanım’ın 30 yıllık kocasından 30 yıldır her evlilik yıldönümünde eşini gelinliği ile karşılamasına rağmen evlilik teklifi almadığını söylemesiyle yaşanıyor. Bu sözleri duyan Sabri Bey, 30 yıllık eşine nasıl evlenme teklif edecek? Hülya Hanım, hangi koşullarda evet diyecek?

 

Hülya Hanım’ın aksine Sabri Bey’in, eşine daha önce de bir kaç kez evlilik teklif ettiğini, buna rağmen hala bir “evet” cevabı alamadığını söylemesi ise sunucu Bekir Aksoy’u şaşırtıyor. Program ilerledikçe Sabri Bey’in “evet” cevabını almaktaki kararlılığı izleyiciye hoş anlar yaşatıyor.

 

Hülya – Sabri Çubukçu çifti, sorulara verdikleri cevaplar ve açtıkları kazanlarla kasalarına yüklü miktarda para atmayı başaracak mı? Çeyrek asrı geçen evlilik süresinin ardından Sabri Bey, eşi Hülya Hanım’dan “evet” yanıtını bu kez alabilecek mi?

Sürprizlerle dolu yarışma Kazan Kazan, Salı akşamı atv ekranlarında…

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,334 saniyede yüklendi.